[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

FILIP - pořádek ve svých financích a majetku KE STAŽENÍ

Dnešní recenze bude ohledně vašich financí, majetku a dalších věcí, které vás okolo těchto dvou bodů napadnou. Celkově si tedy ukážeme aplikaci s názvem FILIP, která toho poměrně hodně obsahuje sama o sobě, což je to nejlepší, co si každý uživatel může přát. Nebudete tedy ztrácet čas a půjdeme se rovnou podívat na tuto dokonalou aplikaci s názvem FILIP, kterou si nyní všichni představíme.

 

Jedná se celkově o aplikaci s názvem FILIP, která je určena pro samotné používání na počítači nebo notebooku s operačním systémem Windows, což nebude v dnešní době nějaký sebemenší problém, který by nám měl stát v cestě. Jedná se hlavně také o to, že aplikace je určena k používání pod licenčním poplatkem, což má za následek také to, že se jedná o placenou aplikaci - nicméně je možnost si ji zdarma na omezenou dobu vyzkoušet.

FILIP - pořádek ve svých financích a majetku

Celkově je aplikace s názvem FILIP dokonale graficky zpracována, což je přesně ten typ aplikací, které mají lidé rádi, protože si nemusí namáhat svoje myšlenky a další věci pro samotné ovládání.

Aplikace s názvem FILIP obsahuje všechny níže uvedené funkční věci, na které je možnost se dokonale spolehnout, což je mnohdy to nejlepší, co si můžete jako uživatel přát:

 

    •    Domácnost (osobní centrála, adresář, kalendář, úkoly, zápisník)

    •    Účetnictví (peněžní deník, pohledávky, závazky, příkazy k úhradě, objednávky, kniha jízd)

    •    Finance (peníze v hotovosti, bankovní účty, kreditní karty, dlouhodobé vklady, portfolia, cenné papíry, kursy cenných papírů)

    •    Majetek (nemovitosti, vozidla, movitý majetek, katalogy sbírek)

    •    Energie (sazby energií, elektřina, voda, plyn, pohonné hmoty)

Na první pohled se tedy zdá, že se jedná o aplikaci, kterou budete rozhodně milovat v každém svém detailu, což je v závěru pravda, jelikož se celkově jedná o moderní, dokonale zpracovanou aplikaci, která vám toho poměrně hodně ušetří.

 

Ondřej Vomočil, 27.11.2014 07:01

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama