[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

FileZilla Server KE STAŽENÍ ZDARMA

Tvoříte kompletní webové stránky a poskytujete služby na internetu pro širokou veřejnost? Pokud ano, rozhodně budete časem potřebovat vhodný program pro nahrání finálních webových stránek na FTP server, který bude navázaný na příslušnou doménu celého projektu. Nejlepší je si do svého počítače nainstalovat přímo program FileZilla Server, který je to nejlepší co se FTP serverů týče.

 

FileZilla Server je dokonalý program pro správu FTP serveru, který je vyvíjený již několik let a jelikož se jedná o hodně kvalitní a každý měsíc aktualizovaný program, je vidět, že samotní vývojáři programu FileZilla Server jsou odborníci, kteří denně programují aktualizují různé nalezené a poslané chyby, které uživatelé programu najdou.
 
Program FileZilla Server slouží pro plnohodnotný provoz FTP serveru, který jednou za čas budete rozhodně potřebovat, tedy pokud podnikáte v tvorbě internetového průmyslu.
Grafické zpracování celého programu FileZilla Server je dokonalé a hlavně rozdělené na dva sloupce, kdy v jednom sloupci přehledně vidíte vaše systémové soubory a v sloupci druhém je zobrazen výběr FTP serveru, které máte uložené a o které se případně staráte a spravujete na nich různé data.
FileZilla Server je celkově přehledný, jednoduše zpracovaný a hlavně připravený na okamžité spuštění a díky jednoduchému ovládáte se můžete těšit na snadné používání a zpracování různých dat na FTP serveru projektu, který tvoříte.
 
Pokud tedy stále ještě hledáte nějaký vhodný program pro správu vašich internetových projektů na FTP serveru, nejlepší je si nainstalovat do svého počítače s operačním systémem program s názvem FileZilla Server, který toho umí opravdu, ale opravdu hodně, což je na něm celkově to nejlepší, co si každý uživatel může přát.

 

Ondřej Vomočil, 23.04.2014 10:57

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Věříte Opeře? No možná byste neměli...

Opera bývala technologickým etalonem prvního věku prohlížečů. Disponovala synchronizací, RSS čtečkou a vlastním mailovým klientem v době, kdy si o tom mohly ostatní prohlížeče tak leda nechat zdát. To se však změnilo v době, kdy přestala být...

System Mechanic: drahý i zadarmo

Optimalizátory Windows se netěší dobré pověsti mezi lidmi, jejichž schopnosti překračují zapnutí a vypnutí počítače. Nutno poznamenat, že to není vždy oprávněné. Často umí uživateli zpřístupnit to, co se jinak ukrývá v hloubi...

Bitdefender Internet Security ladí detaily

Bitdefender se už dávno probojoval mezi nejlepší antiviry. Navíc s úspěchem čelí i nejnovějším hrozbám v podobě nových mutací počítačových červů či agresivních botnetů. Úkolem vývojářů jeho uživatelských...

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...


 
© 2005-2023 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama