[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

FileZilla Server KE STAŽENÍ ZDARMA

Tvoříte kompletní webové stránky a poskytujete služby na internetu pro širokou veřejnost? Pokud ano, rozhodně budete časem potřebovat vhodný program pro nahrání finálních webových stránek na FTP server, který bude navázaný na příslušnou doménu celého projektu. Nejlepší je si do svého počítače nainstalovat přímo program FileZilla Server, který je to nejlepší co se FTP serverů týče.

 

FileZilla Server je dokonalý program pro správu FTP serveru, který je vyvíjený již několik let a jelikož se jedná o hodně kvalitní a každý měsíc aktualizovaný program, je vidět, že samotní vývojáři programu FileZilla Server jsou odborníci, kteří denně programují aktualizují různé nalezené a poslané chyby, které uživatelé programu najdou.
 
Program FileZilla Server slouží pro plnohodnotný provoz FTP serveru, který jednou za čas budete rozhodně potřebovat, tedy pokud podnikáte v tvorbě internetového průmyslu.
Grafické zpracování celého programu FileZilla Server je dokonalé a hlavně rozdělené na dva sloupce, kdy v jednom sloupci přehledně vidíte vaše systémové soubory a v sloupci druhém je zobrazen výběr FTP serveru, které máte uložené a o které se případně staráte a spravujete na nich různé data.
FileZilla Server je celkově přehledný, jednoduše zpracovaný a hlavně připravený na okamžité spuštění a díky jednoduchému ovládáte se můžete těšit na snadné používání a zpracování různých dat na FTP serveru projektu, který tvoříte.
 
Pokud tedy stále ještě hledáte nějaký vhodný program pro správu vašich internetových projektů na FTP serveru, nejlepší je si nainstalovat do svého počítače s operačním systémem program s názvem FileZilla Server, který toho umí opravdu, ale opravdu hodně, což je na něm celkově to nejlepší, co si každý uživatel může přát.

 

Ondřej Vomočil, 23.04.2014 10:57

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama