[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

File Eater, spolehlivě zlikviduje vaše důvěrná data KE STAŽENÍ ZDARMA

Velmi šikovná aplikace, která velmi bezpečně smaže vaše soubory a složky z vašeho počítače, pomocí zabezpečeného algoritmu. To znamená, že vaše citlivé informace, dokumenty, fotografie, prostě vaše největší soukromý v počítači nelze získat zpět ani pomocí nástroje pro obnovu dat. Čili jakmile budete něco opravdu důkladně potřebovat nadobro odstranit, tenhle program je přesně to pravé.

 

Je to přenosný nástroj, takže tedy nezanechává žádné stopy v registru systému Windows. Co to znamená, že je přenosný? Že tuto aplikaci můžete jednoduše zkopírovat na libovolný USB flash disk nebo na jiné zařízení a použít, kdykoliv budete potřebovat skartovat soubory.
 File Eater, spolehlivě zlikviduje vaše důvěrná data
 
Uživatelské rozhraní je velmi přehledné a velmi snadno se s ním pracuje. Je to tedy program vhodný i pro normální a začínající uživatele. Jelikož jednoduše vyberete soubory a složky určené k odstranění a nakonec jenom spustíte proces likvidace, to je vše. Po vašich souborech nezůstanou ani stopy.
 
Proces likvidace je velmi rychlý a na nic se nečeká. To samé platí o průběhu instalace, protože celý instalační soubor má necelé 2MB, takže to je rychlovka.
 
Jediné, co můžeme snad vytknout je, že prostředí není lokalizované do českého jazyka. Program ale používá základní angličtinu, takže to určitě velkou obtíží nebude.
 
Závěrem vám řeknu, že tento program je opravdu skvělý, pokud například používáte PC ještě s vaším kolegou či někým jiným, stáhnete nějaký soubor, smlouvu apod. ale klasické odstranění a vysypání koše vám stejně nedá spát. Soubor totiž lze dohledat v obnově dat. S tímto programem už klidné spaní mít budete. Jednoduše odstraní vše bez jediné stopy, abyste mohli soubor, složku či dokument dohledat.

 

Ondřej Vomočil, 14.05.2014 11:16

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama