[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Enki, jednoduchý pomocník pro programátory KE STAŽENÍ ZDARMA

Textový editor, který je určen převážně pro programátory a kodéry. Tento jednoduchý, ale přesto velmi šikovný nástroj zvýrazňuje syntaxi pro více než 200 programovacích jazyků. Dále také poskytuje automatické odsazení pro část z nich, funkci pro vyhledávání a nahrazování, doplňování na základě obsahu dokumentu, práci se složkami, náhled na soubory ve stromové struktuře, stejně tak podporuje živý náhled zobrazení během psaní ve značkovacích jazycích, jakou jsou Markdown, reStructuredText nebo HTML.

 

 Na světě existuje veliká spousta podobných programů, jako jsou NotePad++ aj. Enki má jednu velkou výhodu a to v jeho opravdu dokonalé jednoduchosti, ale přitom veliké funkce schopnosti. Jakmile chcete něco velmi jednoduchého, ale zato dobře fungujícího, tak neváhejte a sáhněte po Enki.

Enki, jednoduchý pomocník pro programátory 

Grafické zpracování Enki je velmi jednoduché, ale přitom velmi pohodlně zpracované. Vše má své místo a v jednoduchosti je přece krása. Všichni uživatelé operačního systému Windows jsou zvyklí na takovéto klasické rozhraní textových editorů, takže nikoho nic nepřekvapí ani nenadchne.
 
Nastavení jsou klasická, jako pro každý podobný program. Zde nic vysvětlovat nemusím. Každý řádek má své číslo, což u programů tohoto typu je samozřejmostí, abyste se v spoustě řádcích kódu neztratili, usnadní to práci.
 
Nic víc zmiňovat k tomuto programu není třeba. Jak se říká, v jednoduchosti je krása. Tento program je jednoduchý a krásný a přitom opravdu dokáže velmi pomoci.
 
Jestli teda pátráte po šikovném textovém editoru, převážně pro programátory kodéry a jiné, tak si myslím, že jednou z vhodných variant by mohla být právě Enki. Neváhejte a určitě vyzkoušejte.

 

Ondřej Vomočil, 08.05.2014 09:47

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

IObit Software Updater 2: aktualizace na klik

IObit Software Updater 2 se drží jediného záměru: udržet veškerý software nainstalovaný v systému aktuální. Jeho funkčnost je zcela odladěna, a tak spolehlivě diagnostikuje naprostou většinu zastaralého softwaru a umožní jej všechen aktualizovat na jeden...

jv16 PowerTools: rozsáhlý, detailní, specifický

jv16 PowerTools představuje specifický, sobě vlastní přístup k optimalizaci, čištění a správě počítače. Není koncipován jako vyloženě jednokliková čistící utilita, která vše udělá za uživatele - nicméně stejně tak může fungovat. Jen...

Trend Micro Internet Security: démant a pár nečistot

Trend Micro patří k známým firmám světa IT zabezpečení. Věnuje se především budování komplexních řešení pro poskytovatele cloudových služeb, korporátní prostředí a jiné velké organizace. Trend Micro Internet Security pro...

Webroot Internet Security Complete: lehounký, neobvyklý, kapku nepřehledný a hlavně účinný

Webroot přistupuje k identifikaci a práci malwaru zcela jinak než ostatní vývojáři bezpečnostního softwaru. Ostatně také proto nebývá zařazován do testů nezávislých antivirových laboratoři. Jeho výsledky, provedení a systémová...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world