[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Efficient Password Manager, jednoduchá aplikace pro ukládání hesel KE STAŽENÍ ZDARMA

Už jsme tu měli Efficient Adress Book pro ukládání adres, poznámek, kontaktů aj. Nyní tu máme tu samou aplikaci, pouze pro ukládání hesel. Je to velice užitečný nástroj a unikátní manažer, který vám nejen pomůže spravovat a pamatovat si vaše veškerá hesla, která používáte, ale také umí ukládat hesla přímo pro konkrétní webové stránky a ostatní účty.

 

Mimo jiné zde také naleznete funkce, jako jsou generátor náhodných hesel, přístup do aplikace po zadání hesla, ochrana hlavního/přístupového hesla do celého programu SHA algoritmem. Dále také ochrana uložených hesel 256 bitovým AES algoritmem. A v neposlední řadě, pokud by vám neseděl tento styl grafického rozhraní, tak máte možnost zvolit si svůj vlastní.
 Efficient Password Manager, jednoduchá aplikace pro ukládání hesel
 
Program je volně zdarma ke stažení a velikost jeho instalačního souboru je okolo 10 MB. Kompatibilita je se všemi dostupnými operačními systémy od Microsoftu. Poslední aktualizace aplikace je opravdu velmi často, takže se jedná o udržovanou aplikaci.
Menším mínusem může být, že zde bohužel nenalezneme podporu českého jazyka, ale jsou zde tak jednoduché výrazy, že to vůbec nevadí. Tudíž s tímto programem budou umět zacházet úplně běžní uživatelé.
 
Jestli si tedy nechcete psát vaše hesla různě na papírky a připichovat různě po domě, nebo si je zapisovat do vašeho mobilního telefonu, zkuste aplikaci Efficient Password Manager. Aplikace je velmi šetrná k vašim heslům. Jsou velmi dobře chráněna a také velmi dobře upravovatelná a lehce je dokážete nelézt. Vše máte hned při ruce.
 
Pokud tedy chcete opravdu něco spolehlivého a bezpečného, tak neváhejte a sáhněte právě po této jednoduché ale velmi dobře zpracované aplikaci.

 

Ondřej Vomočil, 08.05.2014 09:48

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama