[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Efficient Address Book, vaše adresy a kontakty na jednom místě KE STAŽENÍ

Aplikace Efficient Address Book slouží jako přehledný a především velmi snadno ovladatelný nástroj pro správu a tvorbu databáze adres a dalších kontaktních údajů, které musíte mít vždy u sebe. Program poskytuje jednoduché ale plně editační rozhraní pro vkládání záznamů, nástroje pro vyhledávání konkrétních kontaktních údajů databázi, funkce zálohování a mnoho dalšího.

 

Vzhled a grafické zpracování uživatelského rozhraní je přizpůsobitelné pomocí mnoha zabudovaných stylů, které lze jednoduše přepínat. Aplikace nevyžaduje instalaci, tudíž ji je možné spouštět libovolně i například z USB flash disku nebo jiného přenosného média.
 Efficient Address Book, vaše adresy a kontakty na jednom místě
 
Do tohoto jednoduchého zápisníku můžete také zapisovat vaše osobní a obchodní kontakty, můžete uschovávat detailní osobní údaje, narozeniny a výročí, plus ke všemu dodávat fotografie.
 
Jako další funkce bych zmínil například vyhledávání, import/export nebo třeba volitelnou ochranu heslem.
 
Napíšu vám zde pár důvodů, proč byste měli sáhnout právě po Efficient Address Book a ne po konkurenci. Hlavním důvodem je, jak jsem již zmiňoval až 8 stylů rozhraní, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám. Dále také jednoduchý editor pro psaní komentářů. Možnost máte také zálohování vašich poznámek. Zapsat si můžete až neomezené množství kontaktů, což je si myslím velikou výhodou.
 
Instalační soubor má něco okolo 10 MB. Klasická velikost pro normální program tohoto typu. Instalace proběhne velmi rychle, tudíž můžete začít ihned využívat.
 
V dnešní době smartphonů a různých vychytávek nemá aplikace takovéhoto typu na PC moc smysl, když je vše snazší si psát na mobilním telefonu, ale pokud si za tím někdo stojí a dává přednost PC před smartphonem, tak právě tato aplikace může být dobrou náhradou.
 

 

Ondřej Vomočil, 08.05.2014 16:16

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama