[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Easy Image Sizer, změní rozlišení a konverzi vašich obrázků KE STAŽENÍ

Velmi jednoduchá cesta ke změně rozlišení a konverzi obrázků. Nemusíte zdlouhavě zapínat různé profesionální programy. Tento jedinečný nástroj udělá sice pouze tu jednu danou věc, ale za to kvalitně a rychle. A o to tu běží.

 

Hlavními funkcemi aplikace jsou podpora pro obrazové formáty jsou BMP a JPEG. Konverze BMP do JPEG (změna datové velikosti obrázku). Dávkové převody souborů pro celou složku – nastavení zdrojové a výsledné složky. Náhledy výsledných obrázků. Nastavení velikosti výsledného obrázku či stupně komprese pro JPEG formáty. A spousta dalšího.
 Easy Image Sizer, změní rozlišení a konverzi vašich obrázků
 
Samozřejmostí je, že obrázkům můžete nejen libovolně měnit velikost, ale přejmenovávat je. Máte také možnost překrývat obrázky chráněné autorskými právy. Nebo také dokáže převést soubor mezi běžně používané formáty. Podporuje vlastní nastavení vzoru pro hromadné přejmenování celých alb a sbírek fotografií. V neposlední řadě integruje textový mód s výpisem změn v souborech.
 
Velikost instalačního souboru je okolo 6MB. To znamená, že instalace je bleskurychlá a velmi snadná. Aktualizace pro tuto aplikaci byla naposledy vydána v roce 2012, to ale neznamená, že by byl program nefunkční. Stále vše běží tak, jak má.
 
Co je samozřejmě další výhodou, tak že celý program je zcela zdarma a ovládání a grafické zpracování programu je velmi snadné. Ostatně, má to i v názvu. Dělá přesně to, co po něm chcete. Sice nic navíc, ale to nám stačí, proto tu tento program je.
 
Jestli teda nechcete zdlouhavě zkoušet a měnit velikost v jiných a mnohem složitějších programech a stačí vám jeden program, který to dokáže skvěle a dokonce i něco málo navíc, tak jste na správné adrese a Easy Image Sizer vás nezklame.

 

Ondřej Vomočil, 08.05.2014 16:13

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama