[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Easy Image Sizer, změní rozlišení a konverzi vašich obrázků KE STAŽENÍ

Velmi jednoduchá cesta ke změně rozlišení a konverzi obrázků. Nemusíte zdlouhavě zapínat různé profesionální programy. Tento jedinečný nástroj udělá sice pouze tu jednu danou věc, ale za to kvalitně a rychle. A o to tu běží.

 

Hlavními funkcemi aplikace jsou podpora pro obrazové formáty jsou BMP a JPEG. Konverze BMP do JPEG (změna datové velikosti obrázku). Dávkové převody souborů pro celou složku – nastavení zdrojové a výsledné složky. Náhledy výsledných obrázků. Nastavení velikosti výsledného obrázku či stupně komprese pro JPEG formáty. A spousta dalšího.
 Easy Image Sizer, změní rozlišení a konverzi vašich obrázků
 
Samozřejmostí je, že obrázkům můžete nejen libovolně měnit velikost, ale přejmenovávat je. Máte také možnost překrývat obrázky chráněné autorskými právy. Nebo také dokáže převést soubor mezi běžně používané formáty. Podporuje vlastní nastavení vzoru pro hromadné přejmenování celých alb a sbírek fotografií. V neposlední řadě integruje textový mód s výpisem změn v souborech.
 
Velikost instalačního souboru je okolo 6MB. To znamená, že instalace je bleskurychlá a velmi snadná. Aktualizace pro tuto aplikaci byla naposledy vydána v roce 2012, to ale neznamená, že by byl program nefunkční. Stále vše běží tak, jak má.
 
Co je samozřejmě další výhodou, tak že celý program je zcela zdarma a ovládání a grafické zpracování programu je velmi snadné. Ostatně, má to i v názvu. Dělá přesně to, co po něm chcete. Sice nic navíc, ale to nám stačí, proto tu tento program je.
 
Jestli teda nechcete zdlouhavě zkoušet a měnit velikost v jiných a mnohem složitějších programech a stačí vám jeden program, který to dokáže skvěle a dokonce i něco málo navíc, tak jste na správné adrese a Easy Image Sizer vás nezklame.

 

Ondřej Vomočil, 08.05.2014 16:13

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama