[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

EASEUS Partition Master KE STAŽENÍ ZDARMA

Ti zkušenější počítačoví uživatelé třeba jednoho dne dojdou do fáze, kdy budete potřebovat rozdělit dejme tomu váš 500GB disk na několik menších oddílů, které budete dále zpracovávat a používat pro nějaké další věci. Pokud chcete snadno, rychle a efektivně rozdělit váš disk na několik menších oddílů, je nejlepší stáhnout si program s názvem EASEUS Partition Master, který si zde dnes ukážeme.

 

EASEUS Partition Master je volně šiřitelný program, který si zcela zdarma můžete stáhnout i k sobě do počítače. Tento dokonalý program poskytuje celou řadu různého a hlavně užitečného nastavení a také funkcí, které slouží pro správné rozdělení disků a správu oddílů.
 
Sice je rozdělení disku na několik oddílů hodně netradiční činnost, kterou denně rozhodně nikdo nedělá, nicméně nikdy nemůžete vědět, kdy se vám právě program EASEUS Partition Master bude hodit. 
Většina lidí si chce rozdělit svůj disk na několik oddílů a to hlavně z toho důvodu, že si každý oddíl jinak pojmenuje a tedy hned na první pohled bude jasné, co každá část obsahuje. Jde také hlavně samotné zálohování nebo sdílní různých oddílů, které máte u sebe na disku.
Díky programu EASEUS Partition Master můžete bez ztráty dat nebo jejich součástí libovolně měnit velikosti vybraných oddílů a to je hlavně užitečná věc pro uživatele, kteří najednou potřebují kapacitu jednoho oddílu zvětšit a druhého zmenšit. 
V programu EASEUS Partition Master jde také udělat konverzi systému z FAT na NTFS, ale také obnovit MBR vašeho pevného disku, dělat libovolnou defragmentaci vybraných oddílů, nebo udělat jejich porovnání a otestovat vadné a nefunkční diskové oddělení.
 
Celkově se jedná o hodně zajímavý a užitečný program spíše pro zběhlejší uživatele počítačů, kteří si chtějí ve svých osobních, ale také i pracovních datech udělat pořádek.

 

Ondřej Vomočil, 24.04.2014 10:58

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama