[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Duplicate Cleaner - nalezení duplicitních souborů v PC KE STAŽENÍ ZDARMA

Za delší dobu používání vašeho počítače nebo notebooku si bohužel rozhodně nebudete pamatovat jaké data a soubory jste si do počítače uložili, kde je najdete a hlavně kde jsou všechny její součásti. Je tedy dost možné, že pro příklad máte jedno stejné CD nebo DVD uložené ve vašem počítači na vašem disku hned několikrát, což je zcela jistě stát bez problému může. 

 

Jedná se o jasnou věc, kterou je po nějaké době potřeba řešit a my se společně v dnešní recenzi podíváme na dokonalou aplikaci s názvem Duplicate Cleaner, díky které si ukážeme jak toho lze docílit snadno a rychle.
 
 Duplicate Cleaner - nalezení duplicitních souborů v PC
 
Duplicate Cleaner je tedy velice užitečný program, díky kterému lze snadno a velice rychle a efektivně rozeznat duplicitní data ve vašem počítači. Aplikace s názvem Duplicate Cleaner je určena pro samotné používání na počítači s operačním systémem Windows a díky tomu si jej může na svůj počítač nainstalovat poměrně hodně uživatelů. 
 
Další a snad ještě příjemnější zpráva je ten fakt, že se celkově jedná o aplikaci, která je určena pro samotné používání a šíření zcela zdarma, což je to nejlepší, co si můžete přát.
 
Duplicate Cleaner má velice snadné a hlavně rychlé ovládání. Prakticky stačí aplikaci pouze a jenom nainstalovat a následně spustit, díky čemuž si člověk uvědomí, jak jsou celkově tyto aplikace potřebné a díky tomu si je lidé také hodně instalují a používají i pro svoje potřeby. 
 
Po nainstalovaní aplikace ji stačí pouze a jenom spustit a díky tomu zahájíte také požadovaný test, který následně ve velice rychlém a krátkém čase ukáže, zda jsou na disku vašeho počítače nějaké soubory nebo data umístěny vícekrát. Pokud používáte počítač již nějakou dobu, rozhodně je hodně pravděpodobné, že nějaké data budou zdvojené a uložené několikrát. 

 

Ondřej Vomočil, 25.07.2014 05:43

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama