[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Dropbox - uložte svá data do mráčku KE STAŽENÍ

Snad každý trošku více zkušený počítačový uživatel si bude chtít svoje data někde zálohovat. Ale otázkou je kam? Pokud právě v této době řešíte tuto otázku, nejlepší je zvolit Dropbox, což je dokonalé a hlavně multiplatformní úložiště na internetu, což je to nejlepší, co si jako uživatel můžete přát. Navíc je dokonalý v tom, že je kompletně celý zdarma, dokupujete si pak navyšování vašeho úložného prostoru.


 

Dropbox je dokonalý a hlavně skvěle ovladatelný v každé situaci, kterou si můžete nasimulovat. Funguje dokonale, rychle a je celkově přehledný i pro nováčky, kteří nevědí, jak podobné programy vlastně fungují. Jedná se o hodně dlouhou dobu používaný prostor pro ukládání vašich dat, fotografií, ale i dalších věcí, které vás jenom napadnou.

Dropbox - uložte svá data do mráčku
 
 
V poslední době je hodně oblíbené propojení vašeho Dropbox účtu na počítači s tím účtem, který máte ve svém chytrém mobilním telefonu. Jedná se asi o tu nejlepší věc a to hlavně z toho důvodu, že jste například někde venku, fotíte jak si vaše malé dítě hraje na dětském hřišti a pohodlně si pořizujete krásné snímky. 
 
Když přijdete domů telefon automaticky rozpozná, že se připojil k WiFi síti a rovnou sám od sebe začne vaše fotografie zálohovat na dnes již několikrát zmiňovaný Dropbox. Vše funguje samostatně a pouze s jedním nastavením, které uděláte při nainstalování aplikace.
 
Tím pádem je skvělé to, že nikdy nepřijdete za žádné okolnosti o vaše fotografie, nebo i zálohované data, což je to nejlepší, co si asi každý uživatel může přát. Většina lidí si aplikaci Dropbox oblíbili a začala používat právě díky tomuto dokonalému a automatickému zálohování fotografií, které si získá rozhodně i vás.
 
Aplikace Dropbox je kompletně zdarma a je podporována všemi operačními systémy a to jak na počítači, tak i mobilních telefonech.
 

 

Ondřej Vomočil, 25.04.2014 08:02

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama