[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Driver Reviver, nalezne a aktualizuje vaše staré ovladače

Máte ve svém počítači zastaralé ovladače a nechce se vám o ně starat a hledat si vlastnoručně nové? Určitě by vám neměl chybět ve vašem PC právě Driver Reviver. Hlavní funkcí tohoto programu totiž je ta, že dokáže najít všechny dostupné ovladače, které už jsou zastaralé, a následně je stáhne a aktualizuje.

 

Samozřejmostí je to, že počítač v době hledání a stahování musí být připojen k internetu, protože celý proces probíhá online.
 
Program využívá technologii s rozsáhlou databází ovladačů pro rychlou identifikaci jejich zastaralých verzí. Neaktuální ovladače mohou způsobit řadu problémů, například pomalý běh nebo nefunkčnost periferních zařízení. Program stahuje nejaktuálnější ovladače vždy přímo ze stránek výrobce.
 Driver Reviver, nalezne a aktualizuje vaše staré ovladače
 
Obrovskou výhodou je ta, že program je velmi jednoduchý na ovládání a grafické zpracování je také dobré.  Celé prostředí je sice v angličtině, ale vyskytují se pouze základní slovíčka, která nikomu nebudou dělat problém a všichni je určitě dobře známe.
Postup v programu je takový, že nejdříve kliknete na skenování počítače, tedy ovladačů. Jakmile skenování skončí, tak vám vyběhnout výsledky, který ovladač je jak starý a který by potřeboval aktualizovat. Další krok je stažení nových ovladačů a posledním krokem je samotná aktualizace nebo instalace ovladačů. Velmi jednoduché.
Velikost instalačního souboru je 4,6MB, tudíž instalace je velmi rychlá a snadná, jako u každého klasického programu. Kompatibilní je se všemi Windowsy. Jediným možným malým mínusem může být, že program není v českém jazyce, ale to se v dnešní době snad nedá považovat za mínus.
 
Pokud chcete ušetřit čas vyhledáváním a stahováním ovladačů všelijak různě a růčně, tak neváhejte a sáhněte právě po Driver Reviver. Ušetří nejen čas ale i peníze.
 
 

 

Ondřej Vomočil, 08.05.2014 15:00

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama