[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Driver Reviver, nalezne a aktualizuje vaše staré ovladače

Máte ve svém počítači zastaralé ovladače a nechce se vám o ně starat a hledat si vlastnoručně nové? Určitě by vám neměl chybět ve vašem PC právě Driver Reviver. Hlavní funkcí tohoto programu totiž je ta, že dokáže najít všechny dostupné ovladače, které už jsou zastaralé, a následně je stáhne a aktualizuje.

 

Samozřejmostí je to, že počítač v době hledání a stahování musí být připojen k internetu, protože celý proces probíhá online.
 
Program využívá technologii s rozsáhlou databází ovladačů pro rychlou identifikaci jejich zastaralých verzí. Neaktuální ovladače mohou způsobit řadu problémů, například pomalý běh nebo nefunkčnost periferních zařízení. Program stahuje nejaktuálnější ovladače vždy přímo ze stránek výrobce.
 Driver Reviver, nalezne a aktualizuje vaše staré ovladače
 
Obrovskou výhodou je ta, že program je velmi jednoduchý na ovládání a grafické zpracování je také dobré.  Celé prostředí je sice v angličtině, ale vyskytují se pouze základní slovíčka, která nikomu nebudou dělat problém a všichni je určitě dobře známe.
Postup v programu je takový, že nejdříve kliknete na skenování počítače, tedy ovladačů. Jakmile skenování skončí, tak vám vyběhnout výsledky, který ovladač je jak starý a který by potřeboval aktualizovat. Další krok je stažení nových ovladačů a posledním krokem je samotná aktualizace nebo instalace ovladačů. Velmi jednoduché.
Velikost instalačního souboru je 4,6MB, tudíž instalace je velmi rychlá a snadná, jako u každého klasického programu. Kompatibilní je se všemi Windowsy. Jediným možným malým mínusem může být, že program není v českém jazyce, ale to se v dnešní době snad nedá považovat za mínus.
 
Pokud chcete ušetřit čas vyhledáváním a stahováním ovladačů všelijak různě a růčně, tak neváhejte a sáhněte právě po Driver Reviver. Ušetří nejen čas ale i peníze.
 
 

 

Ondřej Vomočil, 08.05.2014 15:00

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama