[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Driver Booster 2 Free: aktualizátor ovládačů KE STAŽENÍ ZDARMA

Driver Booster patří do rodiny programů obstarávajících optimalizaci, čištění a bezpečnost systému. Aplikace sama se soustředí na analýzu veškerých ovládačů, nabízí nejen jejich přehled, ale především seznam neaktuálních a možnost jejich okamžité aktualizace.

 

Driver Booster nainstalujeme v několika prostých krocích. Potěší čeština, ta nás bude provázet i programem samotným. Hned po startu se Driver Booster pustí do identifikace ovládačů, jejich verzí a zkontroluje jejich aktuálnost.

Inicializace Driver Booster hned po instalování

Vypíše kompletní seznam všech ovládačů nainstalovaných v systému bez ohledu na to, zda je příslušný hardware používán/připojen. A rovnou je rozdělí do dvou karet na aktuální a neaktuální - ty, které vyžadují pozornost. 

Driver Booster: karta Zastaralé a Aktuální s volbami u jednotlivých položek

U každého ovládače vypíše příslušné zařízení, datum uvolnění používaného ovládače a nejnovějšího ovládače. Vpravo najdeme volby, jejichž pomocí aktualizujeme, přidáme mezi ignorované, exportujeme, vrátíme se k předchozí nainstalované verzi ovládače, či si zobrazíme veškeré podrobnosti o zařízení a ovládači.

Driver Booster: podrobnosti o ovladači

Aktualizace se provádí přímo z rozhraní programu. Ještě před jejím spuštěním jsme varováni, že možná budeme muset restartovat, dojde k výpadkům monitoru (při instalaci ovládačů grafické karty) či výpadkům spojení (při instalaci ovládačů síťových prvků).

Díky zpracování rozhraní Driver Booster využijeme při hromadné aktualizaci mnoha ovládačů a také k získání přehledu a podrobností o nich. Krom toho kontroluje i aktuálnost herních komponent (například DirectX, Flash Player, Java, Unity Web Player).

Driver Booster: Centrum obnovy

Bezpečnost používání zajišťuje Centrum obnovy, v němž najdeme jednak Zálohy ovládačů, jednak body obnovení systému vytvářené při aktualizacích. V Grafickém nastavení zvolíme černé, nebo šedé téma a jeho průhlednost.

Driver Booster: možnosti naskinování rozhraní

V Nastavení aplikace specifikujeme

  • spouštění při startu, jazyk, velikost fontu a vzhled rozhraní;
  • za jakých podmínek spouštět sken (pravidelně, při startu aplikace, při připojení nového herního zařízení) a zda zobrazit pouze ovládače, které prošly testovacím procesem Microsoftu WHQL;
  • podmínky aktualizace (tichá instalace, odstranění instalátorů, vytváření bodu obnovy, složky záloh a stahování);
  • seznam ignorovaných aktualizací;
  • okolnosti síťového připojení (přímé, proxy) a možnosti aktualizace programu samotného.

Driver Booster 2 Free

Driver Booster 2 Free nabízí možnost aktualizace všech ovládačů v systému z jednoho místa, aniž by je bylo nutno zvlášť vyhledávat, stahovat a instalovat. Jeho nevýhodou je automatické vnucování ovládače výrobce hardwaru i tam, kde chce uživatel použít pouze ovládače Windows a zbytečně neplýtvat systémovými prostředky (např. u touchpadu, Wi-Fi apod.). A omezená rychlost stahování ovládačů.

Neomezenou rychlost downloadu, speciální tweakování ovládačů pro lepší herní zážitek, podporu komplexních hardwarových systémů, cloudové zálohování a neustále dostupnou technickou podporu pak nabízí Driver Booster Pro.

 

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...

Panda Dome Premium: tentokrát ne

Panda Dome Premium je nejbohatším aplikačním chumlem aplikací. Problém je v tom, že někdy nejsou ani bezpečnostní, ani nepostradatelné. Pandě se prostě v poslední době moc nedaří, a to nejen v designu aplikací, ale především v testech nezávislých...

Smart Game Booster: rychlá pomoc pro hráče

Smart Game Booster je jednoduchou odpovědí na potřebu maximálního výkonu komplikovanou špatně nastaveným systémem Windows. Umožňuje nejen povypínat spuštěného procesy a služby, ale i udržovat aktuální ovládače, defragmentovat disk, přenastavit celou řadu...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama