[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Driver Booster 2 Free: aktualizátor ovládačů KE STAŽENÍ ZDARMA

Driver Booster patří do rodiny programů obstarávajících optimalizaci, čištění a bezpečnost systému. Aplikace sama se soustředí na analýzu veškerých ovládačů, nabízí nejen jejich přehled, ale především seznam neaktuálních a možnost jejich okamžité aktualizace.

 

Driver Booster nainstalujeme v několika prostých krocích. Potěší čeština, ta nás bude provázet i programem samotným. Hned po startu se Driver Booster pustí do identifikace ovládačů, jejich verzí a zkontroluje jejich aktuálnost.

Inicializace Driver Booster hned po instalování

Vypíše kompletní seznam všech ovládačů nainstalovaných v systému bez ohledu na to, zda je příslušný hardware používán/připojen. A rovnou je rozdělí do dvou karet na aktuální a neaktuální - ty, které vyžadují pozornost. 

Driver Booster: karta Zastaralé a Aktuální s volbami u jednotlivých položek

U každého ovládače vypíše příslušné zařízení, datum uvolnění používaného ovládače a nejnovějšího ovládače. Vpravo najdeme volby, jejichž pomocí aktualizujeme, přidáme mezi ignorované, exportujeme, vrátíme se k předchozí nainstalované verzi ovládače, či si zobrazíme veškeré podrobnosti o zařízení a ovládači.

Driver Booster: podrobnosti o ovladači

Aktualizace se provádí přímo z rozhraní programu. Ještě před jejím spuštěním jsme varováni, že možná budeme muset restartovat, dojde k výpadkům monitoru (při instalaci ovládačů grafické karty) či výpadkům spojení (při instalaci ovládačů síťových prvků).

Díky zpracování rozhraní Driver Booster využijeme při hromadné aktualizaci mnoha ovládačů a také k získání přehledu a podrobností o nich. Krom toho kontroluje i aktuálnost herních komponent (například DirectX, Flash Player, Java, Unity Web Player).

Driver Booster: Centrum obnovy

Bezpečnost používání zajišťuje Centrum obnovy, v němž najdeme jednak Zálohy ovládačů, jednak body obnovení systému vytvářené při aktualizacích. V Grafickém nastavení zvolíme černé, nebo šedé téma a jeho průhlednost.

Driver Booster: možnosti naskinování rozhraní

V Nastavení aplikace specifikujeme

  • spouštění při startu, jazyk, velikost fontu a vzhled rozhraní;
  • za jakých podmínek spouštět sken (pravidelně, při startu aplikace, při připojení nového herního zařízení) a zda zobrazit pouze ovládače, které prošly testovacím procesem Microsoftu WHQL;
  • podmínky aktualizace (tichá instalace, odstranění instalátorů, vytváření bodu obnovy, složky záloh a stahování);
  • seznam ignorovaných aktualizací;
  • okolnosti síťového připojení (přímé, proxy) a možnosti aktualizace programu samotného.

Driver Booster 2 Free

Driver Booster 2 Free nabízí možnost aktualizace všech ovládačů v systému z jednoho místa, aniž by je bylo nutno zvlášť vyhledávat, stahovat a instalovat. Jeho nevýhodou je automatické vnucování ovládače výrobce hardwaru i tam, kde chce uživatel použít pouze ovládače Windows a zbytečně neplýtvat systémovými prostředky (např. u touchpadu, Wi-Fi apod.). A omezená rychlost stahování ovládačů.

Neomezenou rychlost downloadu, speciální tweakování ovládačů pro lepší herní zážitek, podporu komplexních hardwarových systémů, cloudové zálohování a neustále dostupnou technickou podporu pak nabízí Driver Booster Pro.

 

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Malwarebytes: zbloudilý kyberrytíř

Malwarebytes je zajímavým úkazem na poli bezpečnostních řešení. Svého času fungoval coby antimalware. Ovšem od té doby se svět zákeřného kódu natolik propojil, že je zbytečné odlišovat viry od malwaru. A stejně tak se změnily antiviry, že je...

BitFaktura.cz: zrcadlo svého uživatele

Online fakturace je mezi podnikateli oblíbená, ale její zpoplatnění vyvolává negativní reakce. Kupříkladu silné nevole se svého času dočkal iDoklad, když vysoko zvedl ceny i základního tarifu, a tak se stal pro mnoho drobných živnostníků prakticky...

ESET Smart Security Premium: precizování finální podoby

Aplikace a jejich vývoj se mohou nacházet v různých fázích: ve stavu nápadu, plánu, projektu, realizace, přehodnocení, zkvalitňování, podřizování požadavkům marketingu, obchodu, koncových zákazníků. Pokud už je na trhu nějaký pátek...

AVG TuneUp: Avast Cleanup Premium s jinými popisky

Spojení Avastu a AVG už v momentu realizace napovídalo, že dojde i k nějaké konvergenci. Otázkou bylo, k jak velké konvergenci povede? Vzájemnému propůjčení nejúčinnějších technologií mezi produkty? Společnému vývoji produktů běžících na...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world