[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Driver Booster 2 Free: aktualizátor ovládačů KE STAŽENÍ ZDARMA

Driver Booster patří do rodiny programů obstarávajících optimalizaci, čištění a bezpečnost systému. Aplikace sama se soustředí na analýzu veškerých ovládačů, nabízí nejen jejich přehled, ale především seznam neaktuálních a možnost jejich okamžité aktualizace.

 

Driver Booster nainstalujeme v několika prostých krocích. Potěší čeština, ta nás bude provázet i programem samotným. Hned po startu se Driver Booster pustí do identifikace ovládačů, jejich verzí a zkontroluje jejich aktuálnost.

Inicializace Driver Booster hned po instalování

Vypíše kompletní seznam všech ovládačů nainstalovaných v systému bez ohledu na to, zda je příslušný hardware používán/připojen. A rovnou je rozdělí do dvou karet na aktuální a neaktuální - ty, které vyžadují pozornost. 

Driver Booster: karta Zastaralé a Aktuální s volbami u jednotlivých položek

U každého ovládače vypíše příslušné zařízení, datum uvolnění používaného ovládače a nejnovějšího ovládače. Vpravo najdeme volby, jejichž pomocí aktualizujeme, přidáme mezi ignorované, exportujeme, vrátíme se k předchozí nainstalované verzi ovládače, či si zobrazíme veškeré podrobnosti o zařízení a ovládači.

Driver Booster: podrobnosti o ovladači

Aktualizace se provádí přímo z rozhraní programu. Ještě před jejím spuštěním jsme varováni, že možná budeme muset restartovat, dojde k výpadkům monitoru (při instalaci ovládačů grafické karty) či výpadkům spojení (při instalaci ovládačů síťových prvků).

Díky zpracování rozhraní Driver Booster využijeme při hromadné aktualizaci mnoha ovládačů a také k získání přehledu a podrobností o nich. Krom toho kontroluje i aktuálnost herních komponent (například DirectX, Flash Player, Java, Unity Web Player).

Driver Booster: Centrum obnovy

Bezpečnost používání zajišťuje Centrum obnovy, v němž najdeme jednak Zálohy ovládačů, jednak body obnovení systému vytvářené při aktualizacích. V Grafickém nastavení zvolíme černé, nebo šedé téma a jeho průhlednost.

Driver Booster: možnosti naskinování rozhraní

V Nastavení aplikace specifikujeme

  • spouštění při startu, jazyk, velikost fontu a vzhled rozhraní;
  • za jakých podmínek spouštět sken (pravidelně, při startu aplikace, při připojení nového herního zařízení) a zda zobrazit pouze ovládače, které prošly testovacím procesem Microsoftu WHQL;
  • podmínky aktualizace (tichá instalace, odstranění instalátorů, vytváření bodu obnovy, složky záloh a stahování);
  • seznam ignorovaných aktualizací;
  • okolnosti síťového připojení (přímé, proxy) a možnosti aktualizace programu samotného.

Driver Booster 2 Free

Driver Booster 2 Free nabízí možnost aktualizace všech ovládačů v systému z jednoho místa, aniž by je bylo nutno zvlášť vyhledávat, stahovat a instalovat. Jeho nevýhodou je automatické vnucování ovládače výrobce hardwaru i tam, kde chce uživatel použít pouze ovládače Windows a zbytečně neplýtvat systémovými prostředky (např. u touchpadu, Wi-Fi apod.). A omezená rychlost stahování ovládačů.

Neomezenou rychlost downloadu, speciální tweakování ovládačů pro lepší herní zážitek, podporu komplexních hardwarových systémů, cloudové zálohování a neustále dostupnou technickou podporu pak nabízí Driver Booster Pro.

 

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

System Mechanic: drahý i zadarmo

Optimalizátory Windows se netěší dobré pověsti mezi lidmi, jejichž schopnosti překračují zapnutí a vypnutí počítače. Nutno poznamenat, že to není vždy oprávněné. Často umí uživateli zpřístupnit to, co se jinak ukrývá v hloubi...

Bitdefender Internet Security ladí detaily

Bitdefender se už dávno probojoval mezi nejlepší antiviry. Navíc s úspěchem čelí i nejnovějším hrozbám v podobě nových mutací počítačových červů či agresivních botnetů. Úkolem vývojářů jeho uživatelských...

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...


 
© 2005-2022 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama