[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

DMDE Free - prohlídka disku a záchrana vašich dat KE STAŽENÍ

Data jsou v počítači asi to nejcennější, co má každý ve svém počítači. Většina z nás používá počítač nebo notebook hlavně pro práci, což v sobě skrývá rozhodně svoje zákoutí, které jsou plné nástrah a pastí pro vaše data, které je tedy rozhodně potřeba hlídat jak se říká jako oko v hlavě. Dnešní recenze bude pojednávat o aplikaci s názvem DMDE Free, kterou si v dalších několik málo odstavcích ukážeme a celkově představíme, což bude pro každého z nás to nejlepší, co si můžeme přát.

 

 

DMDE Free je tedy aplikace, která je celkově určena pro počítače nebo notebooky s operačním systémem Windows, což nebude rozhodně pro drtivou většinu uživatelů rozhodně nějaký problém. Další věc, kterou je rozhodně potřeba vědět je to, že aplikace s názvem DMDE Free je placená, nicméně je možnosti si ji zcela zdarma vyzkoušet, což rozhodně doporučujeme udělat.

DMDE Free - prohlídka disku a záchrana vašich dat

Díky aplikaci s názvem DMDE Free si sami zkontrolujete svoje data na discích, které máte k vašemu počítači připojené a díky tomu si uděláte samotný obrázek o tom, jaké aplikace jsou v dnešní době používány a hlavně díky čemu si člověk dokáže chránit svoje data, což je hodně důležitá věc, na kterou není rozhodně dobré zapomínat.

Aplikace DMDE Free je minimalistická a člověk si ji celkově rozhodně hodně rychle oblíbí, což je na samotné aplikaci to nejlepší - již při prvním kontaktu si ji celkově oblíbíte, což je asi to nejlepší, co si můžete přát, díky čemuž lidé chrání svoje data, které mají uložené v počítači.

Rozhodně nikdo z nás nechce přijít o svoje data, které jsou uloženy jak na disku přímo v počítači, tak i na externím disku, který je přenosný a lidé jej denně využívají.

Používejte tedy aplikaci s názvem DMDE Free a zjistěte jak jsou vaše data bezpečná a jakým způsobem jsou celkově chráněná.

 

Ondřej Vomočil, 08.09.2014 12:38

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama