[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Cubicle Web Browser, jednoduchý webový prohlížeč KE STAŽENÍ ZDARMA

Velmi jednoduchý internetový prohlížeč s minimalistickým uživatelským prostředím. Výhodou tohoto prohlížeče je především to, že pracuje v duálním režimu pro zobrazení dvou webů současně (funkce Dual World), možnost soukromého surfování, ukládání navštívených stránek do historie procházení a podobně. 

 

Instalační soubor má pouze několik kB a celkově nezabírá skoro žádné místo na disku. Samozřejmostí je také velmi rychlá a pohodlná instalace bez potřeby hlídání voleb pro stahování dalších programů třetích stran.
 
Prohlížeč tedy tím, že dokáže zobrazit až dva weby naráz nabízí velmi rychlé a intuitivní vyhledávání.
 Cubicle Web Browser, jednoduchý webový prohlížeč
 
Malou nevýhodou je, že kolonky ve vyhledávači nereagují na tlačítko Enter, tudíž budete muset ručně klikat na přidané tlačítko.
 
V prohlížeči je integrována sociální síť Facebook, abyste měli co možná nejrychlejší přístup k novinkám a svým přátelům na chatu.
 
Prohlížeč je kompatibilní se všemi známými operačními systémy od Microsoftu. Jsou jimi: Windows 7, Windows 2003, Windows Me, Windows 98, Windows 2000, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows NT a Windows Server 2008.
 
Ovládání je klasické, na jaké jsme zvyklí u všech ostatních webových prohlížečů, tudíž nás nic moc nezmate. Pouze po designové stránce prohlížeč mírně zaostává a působí dojmem až nehezké jednoduchosti. Ovšem neříkám, že to musí být na škodu.
 
V pravém rohu si můžete sami zvolit, z jakého vyhledávače chcete hledat jestli Google, Bing nebo chcete vyhledávat na Wikipedii či ve slovníku. Jinak zde nechybí tlačítka na posun vpřed a vzad na stránce, adresní řádek, tlačítko pro potvrzení vyhledávání, zastavení vyhledávání a obnovení stránky. Jednoduché ale funkční.
 

 

Ondřej Vomočil, 08.05.2014 09:48

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama