[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

CorelDRAW KE STAŽENÍ

Pokud jste začínající grafik a chcete se v nějakém programu učit kreslit vektorovou grafiku - tedy různé schémata, návrhy a lektorová loga, nejlepší je pro Vás v první fázi program s názvem CorelDRAW. Jedná se o hodně intuitivní a dokonale přehledně zpracovaný program, který je určený pro operační systém Windows.

 

V programu CorelDRAW se naučíte během několika chvilek ovládat ty základní části tohoto grafického programu, což je pro mnohé to nejdůležitější a hodně základní věc, jakou si můžete přát.
 
I profesionální grafici někde začínali a pokud se chcete za nějakou dobu stát také grafikem na úrovni, začít někde rozhodně musíte. Nejlepší je tedy se dokonale naučit ovládat všechny prvky a části programu s názvem CorelDRAW, ve které budete moci tvořit ty nejlepší vektorové věci, které si budete moci jenom přát.
CorelDRAW je hodně oblíbený mezi grafiky a to hned z několika důvodů, které jsou všem jasné. Jde o dokonale přehledné a líbivé grafické prostředí, které samotného grafika neruší a dokonale mu pomáhá v jeho samotné práci a celkové přehlednosti. Podle všeho většina grafiků začínala právě na programu CorelDRAW, který jim otevřel brány k lepším vyhlídkám, novým zakázkám a velkým klientům, kterým se věnují co se grafického návrhu a zpracování různých materiálů týče.
 
Zkuste si vytvářet nějaké základní věci, tvary a další užitečné části, které prozkoumáte půjdou jak se říká jako po másle. CorelDRAW je pro většinu to nejlepší do jejich začátku, co si mohou přát. Podle všeho se jedná o dokonale zpracovaný a hlavně přehledný program pro počítače s operačním systémem Windows.
Pokud tedy i vy chcete tvořit vektorovou grafiku a hledáte optimální a dokonale zpracovaný program, ve kterém tuto čárovou grafiku budete dělat, nejlepší je použít rovnou program s názvem CorelDRAW, který toho umí celou řadu.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 14:33

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama