[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

CorelDRAW KE STAŽENÍ

Pokud jste začínající grafik a chcete se v nějakém programu učit kreslit vektorovou grafiku - tedy různé schémata, návrhy a lektorová loga, nejlepší je pro Vás v první fázi program s názvem CorelDRAW. Jedná se o hodně intuitivní a dokonale přehledně zpracovaný program, který je určený pro operační systém Windows.

 

V programu CorelDRAW se naučíte během několika chvilek ovládat ty základní části tohoto grafického programu, což je pro mnohé to nejdůležitější a hodně základní věc, jakou si můžete přát.
 
I profesionální grafici někde začínali a pokud se chcete za nějakou dobu stát také grafikem na úrovni, začít někde rozhodně musíte. Nejlepší je tedy se dokonale naučit ovládat všechny prvky a části programu s názvem CorelDRAW, ve které budete moci tvořit ty nejlepší vektorové věci, které si budete moci jenom přát.
CorelDRAW je hodně oblíbený mezi grafiky a to hned z několika důvodů, které jsou všem jasné. Jde o dokonale přehledné a líbivé grafické prostředí, které samotného grafika neruší a dokonale mu pomáhá v jeho samotné práci a celkové přehlednosti. Podle všeho většina grafiků začínala právě na programu CorelDRAW, který jim otevřel brány k lepším vyhlídkám, novým zakázkám a velkým klientům, kterým se věnují co se grafického návrhu a zpracování různých materiálů týče.
 
Zkuste si vytvářet nějaké základní věci, tvary a další užitečné části, které prozkoumáte půjdou jak se říká jako po másle. CorelDRAW je pro většinu to nejlepší do jejich začátku, co si mohou přát. Podle všeho se jedná o dokonale zpracovaný a hlavně přehledný program pro počítače s operačním systémem Windows.
Pokud tedy i vy chcete tvořit vektorovou grafiku a hledáte optimální a dokonale zpracovaný program, ve kterém tuto čárovou grafiku budete dělat, nejlepší je použít rovnou program s názvem CorelDRAW, který toho umí celou řadu.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 14:33

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Věříte Opeře? No možná byste neměli...

Opera bývala technologickým etalonem prvního věku prohlížečů. Disponovala synchronizací, RSS čtečkou a vlastním mailovým klientem v době, kdy si o tom mohly ostatní prohlížeče tak leda nechat zdát. To se však změnilo v době, kdy přestala být...

System Mechanic: drahý i zadarmo

Optimalizátory Windows se netěší dobré pověsti mezi lidmi, jejichž schopnosti překračují zapnutí a vypnutí počítače. Nutno poznamenat, že to není vždy oprávněné. Často umí uživateli zpřístupnit to, co se jinak ukrývá v hloubi...

Bitdefender Internet Security ladí detaily

Bitdefender se už dávno probojoval mezi nejlepší antiviry. Navíc s úspěchem čelí i nejnovějším hrozbám v podobě nových mutací počítačových červů či agresivních botnetů. Úkolem vývojářů jeho uživatelských...

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...


 
© 2005-2023 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama