[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

ConvertXtoDVD - převod video souborů do DVD KE STAŽENÍ

Občas budete mít rozhodně při používání počítače potřebu si nějaké video soubory převést do formátu DVD, který je rozhodně v dnešní době daleko více kompaktnější na samotné používání, což je asi to nejlepší, co si můžeme přát. Díky tomu si zde v této krátké recenzi ukážeme aplikaci s názvem ConvertXtoDVD, která všechny tyto potřebné úkoly zvládá jak se říká na jedničku. Nebudete dlouho ztrácet čas a rovnou se tedy pustíme do recenzování a testování aplikace.

 

Hned na samotný úvod je vhodné si říci, že se jedná o aplikaci, která je k používání určena pro počítače s operačním systémem Windows a k dispozici je úplně všem uživatelům zdarma, což je skvělé zjištění, které hodně lidí přesvědčí o stáhnutí a následném vyzkoušení používání aplikace s názvem ConvertXtoDVD.
 ConvertXtoDVD - převod video souborů do DVD
 
ConvertXtoDVD je tedy celkově hodně jednoduchá aplikace, kdy má uživatel snadnou možnost zvolit si několik menších audio souborů, naimportovat si je právě do aplikace s názvem ConvertXtoDVD a následně je všechny převést do jednoho DVD souboru, se kterým budete dále nakládat podle své libosti, nebo celkově používat podle svého uvážení.
 
Grafika aplikace ConvertXtoDVD je velice jednoduchá, což je rozhodně asi to nejlepší, co si můžete přát a díky rychlému a efektivnímu ovládání je také možné, že zjistíte, že je aplikace přesně určená pro vaše domácí potřeby, které občas máte. 
 
Jedná se rozhodně o dokonale použitelnou, přehlednou a hlavně rychlou aplikaci, díky které člověk v domácích podmínkách dělá z video souborů ucelené data a ucelené soubory DVD, což je z hlediska formátu a dalšího zpracování rozhodně ta nejlepší možná volba, jakou si člověk může přát.
 
Pokud si například i vy budete chtít stáhnout aplikaci ConvertXtoDVD do svého počítače, rozhodně to udělejte a uvidíte, že nebudete litovat.
 

 

Ondřej Vomočil, 24.05.2014 07:46

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama