[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

ConvertXtoDVD - převod video souborů do DVD KE STAŽENÍ

Občas budete mít rozhodně při používání počítače potřebu si nějaké video soubory převést do formátu DVD, který je rozhodně v dnešní době daleko více kompaktnější na samotné používání, což je asi to nejlepší, co si můžeme přát. Díky tomu si zde v této krátké recenzi ukážeme aplikaci s názvem ConvertXtoDVD, která všechny tyto potřebné úkoly zvládá jak se říká na jedničku. Nebudete dlouho ztrácet čas a rovnou se tedy pustíme do recenzování a testování aplikace.

 

Hned na samotný úvod je vhodné si říci, že se jedná o aplikaci, která je k používání určena pro počítače s operačním systémem Windows a k dispozici je úplně všem uživatelům zdarma, což je skvělé zjištění, které hodně lidí přesvědčí o stáhnutí a následném vyzkoušení používání aplikace s názvem ConvertXtoDVD.
 ConvertXtoDVD - převod video souborů do DVD
 
ConvertXtoDVD je tedy celkově hodně jednoduchá aplikace, kdy má uživatel snadnou možnost zvolit si několik menších audio souborů, naimportovat si je právě do aplikace s názvem ConvertXtoDVD a následně je všechny převést do jednoho DVD souboru, se kterým budete dále nakládat podle své libosti, nebo celkově používat podle svého uvážení.
 
Grafika aplikace ConvertXtoDVD je velice jednoduchá, což je rozhodně asi to nejlepší, co si můžete přát a díky rychlému a efektivnímu ovládání je také možné, že zjistíte, že je aplikace přesně určená pro vaše domácí potřeby, které občas máte. 
 
Jedná se rozhodně o dokonale použitelnou, přehlednou a hlavně rychlou aplikaci, díky které člověk v domácích podmínkách dělá z video souborů ucelené data a ucelené soubory DVD, což je z hlediska formátu a dalšího zpracování rozhodně ta nejlepší možná volba, jakou si člověk může přát.
 
Pokud si například i vy budete chtít stáhnout aplikaci ConvertXtoDVD do svého počítače, rozhodně to udělejte a uvidíte, že nebudete litovat.
 

 

Ondřej Vomočil, 24.05.2014 07:46

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama