[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Codec Pack All in 1, sada kodeků pro váš počítač

Velmi jednoduchý instalační program, který na váš počítač jediným dvojklikem na instalační soubor nainstaluje sadu kodeků pro přehrávání DivX, XviD videa, titulků a nástroje pro přehrávání AC3 zvuku. S tímto programem už nedále nebudete mít problém přehrát si vaše oblíbené filmy, videa z dovolených, nebo si poslechnout svoji oblíbenou hudbu v kvalitních formátech. Součástí instalačního balíku je také dekódovací filtr FFDShow pro dekompresi formátů videa DivX a XviD.

 

Jakmile tedy hledáte univerzální sadu kodeků pro přehrávání videí, tak stoprocentně program Codec Pack All in 1 je ideální volbou hlavně díky tomu, že program zahrnuje 10 nejčastěji používaných kodeků. Instalační balíček je vhodný opravdu pro každého. Uspokojí běžné uživatele ale i náročné filmové či hudební fanoušky.
 Codec Pack All in 1, sada kodeků pro váš počítač
 
Mezi hlavní kodeky, které program Codec Pack All in 1 obsahuje, patří: DivX, Xvid Codec, MPEG 2.0.0.0, Subtitles G400, Subtitles DVobSub (Win9x, Win2k a WinXP), OGG Vorbis, AC3 1.01 a RD5, Morgan Multimedia Stream Switcher.
Největší výhodou právě tohoto souboru kodeků je velmi jednoduchá instalace a také to, že tento program podporuje češtinu. Celkově je program volně ke stažení zdarma na internetu.
 
Velikost samotného instalačního souboru je okolo 10MB, takže instalace je blesková a vy se dále již o nic dalšího starat nemusíte. Vše se nainstaluje automaticky. Jen pro informaci, abyste věřili, že Codec Pack All in 1 je opravdu velmi populární, tak na stránkách Stahuj.cz si ho stáhlo přes čtyři a půl milionu lidí. Že je opravdu skvělý to asi toto číslo dokazuje samo.
 
Bát se toho, že byste program nenainstalovali na starší operační systém se nemusíte. Kompatibilita je se všemi dostupnými systémy.

 

Ondřej Vomočil, 19.05.2014 19:53

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama