[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

CGTorrent, BitTorrentový klient KE STAŽENÍ ZDARMA

Ve světě Torrentových klientů je opravdu velmi hojná konkurence, proto vybrat ten nejlepší není jednoduché. Určitě se dá říct, že například uTorrent (čti mikroTorrent), patří k těm populárnějším a lepším. Ovšem dnes tu máme dalšího účastníka a tím je CGTorrent, což je velmi jednoduchý klient použitím a grafikou, ale také hlavně opravdu přehledný BitTorrentový klient, který je určen pro stahování souborů z internetu ve formátu .torrent.

 

Jak jsem řekl, jedná se opravdu o velmi jednoduchého klienta, který nemá až tak moc funkcí, ale mezi jeho hlavní funkce se řadí především automatické stahování, které ti lepší klienty už mají nějakou dobu a další funkce je stažení více souborů současně, což zmiňovaná konkurence uTorrent umí také.
 
 
Určitě každého uživatele potěší, že si program stáhnete zdarma na internetu a dalším skvělým plusem především pronaši republiku bude, že celý program se nachází v kompletně českém jazyce.
 
Že je program opravdu velmi malý a jednoduchý napovídá fakt, že instalační soubor má velikost pouhých 2MB. Takže vás nepřekvapí, že instalace i spouštění samotného programu je opravdu rychlé a váš počítač to nijak nezatíží.
 
Program je na našem trhu už od roku 2010 a od té doby si takovou popularitu jako například jeho slavná konkurence nezískal, ale určitě má mezi uživateli svoje lidi, kteří na něj nedají dopustit.
 
Jakmile nevyhovuje konkurence, nebo prostě chcete zkusit zase něco jiného, tak zkuste právě zmíněný CGTorrent, který by se, ač se nejedná o tak komplexního klienta stát náhradou za vašeho současného.
 
Za zkoušku nic nedáš a to samé platí i zde, stáhněte, nainstalujte a uvidíte. Na první pohled nevypadá, ale může vás mile překvapit.

 

Ondřej Vomočil, 05.06.2014 05:25

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama