[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Carberp Removal Tool - likvidujeme trojské koně KE STAŽENÍ ZDARMA

Po nějakém intenzivnějším čase používání vašeho počítače, kdy jak různá data z internetu přijímáte, nebo je také na druhou stranu odesíláte zjistíte, že by bylo vhodné si nechat svůj počítač a všechny jeho disky náležitě zkontrolovat, zda náhodou neobsahují nějaké viry, nebo celkově v uvozovkách něco, co do počítače rozhodně a v žádném případě nepatří.

 

Na řadu tedy přichází aplikace s názvem Carberp Removal Tool, díky které si každý uživatel poměrně hodně jednoduše ukáže, kolik trojských koní na svém disku má. Jedná se o aplikaci, která je celkově určena pro samotné používání na počítači s operačním systémem Windows a ke svému používání je zcela zdarma. Jedná se rozhodně o hodně zajímavou aplikaci pro systém Windows, který používá většina lidí jak v České republice, tak i v celém světě.
 Carberp Removal Tool - likvidujeme trojské koně
 
Samotná aplikace s názvem Carberp Removal Tool je dokonalá v tom, že ji pouze a jednomu nastavíte a dále se o její celkový chod nestaráte a ona sama od sebe podle nastaveného časového intervalu prochází disk vašeho počítače, na kterém zjistí, zda je bohužel napaden nějakým trojským koněm nebo na druhou stranu není.
 
V případě, že počítač napadený není, což je asi pro většinu to nejlepší možné zjištění se nic neděje a aplikace začne za nějakou dobu zase pracovat a hlídat všechny data, které máte celkově nainstalované na disku svého počítače.
 
Na druhou stranu, když aplikace s názvem Carberp Removal Tool zjistí samotnou přítomnost nějakého viru, okamžitě vás na jeho přítomnost upozorní a vy přímo v aplikaci a na několik málo kliknutí najdete přímo kde je daný trojský kůň umístěný a jednoduše jej také smažete. 
 
Jedná se o aplikaci, kterou si po celém světě oblíbilo poměrně hodně lidí a uživatelů počítače, jelikož přesně vědí, co je pro ně to nejlepší.

 

Ondřej Vomočil, 24.05.2014 07:11

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama