[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

BitSpirit, klasický klient pro stahování torrentů KE STAŽENÍ ZDARMA

Určitě znáte spoustu programů pro stahování populárních torrentů. Například asi jeden z nejznámějších mikro Torrent (uTorrent). Teď si ale představíme stejný program jenom od jiné společnosti a tou je ByteLinker. Program s názvem BitSpirit se vyznačuje především velkou rychlostí, přehledným souborovým manažerem, možnou integrací přímo do Internet Exploreru atd. je toho spousta. 

 

Například také v průběhu odesílání dat zobrazuje přehledné statistiky. Pomocí tohoto programu budete moci stáhnout nejžhavější novinky ze světa her, hudby, filmu a dalších, pro vás potřebných a důležitých souborů.
 BitSpirit, klasický klient pro stahování torrentů
 
Stažené soubory lze také rovnou tématicky třídit, nastavit jim prioritu stahování, když omylem nebo cíleně přerušíte stahování, tak ho lze jednoduše zpět obnovit atd. Funkcí je opravdu velká spousta. V něčem má oproti konkurenci navrch v něčem zase ztrácí. Program také třeba umožňuje stahování souborů přesně načasovat na stanovenou dobu, nebo také po ukončení stahování vypnout počítač. Užitečné funkce.
 
Uživatelské prostředí je klasické, na jaké jsme zvyklí z podobných programů, pro stahování torrentů apod. Nic vás zde nepřekvapí, vše je tam, kde jste na to zvyklí. Takže zaběhlá klasika, která funguje.
 
Co je nevýhodou oproti jeho asi nejhlavnější konkurenci uTorrentu je ta, že program nepodporuje český jazyk, takže si budeme muset vystačit s angličtinou. Program si také samozřejmě nainstalujete na ostatních operačních systémech od Windowsu. Ať starších 2000 nebo novějších sedmičkách.
 
Pokud tedy hledáte či váháte na nějakým klientem pro stahování torrentů, tak vyzkoušejte, který vám padne do noty. Některý umí to, co neumí konkurence a naopak. Je to čistě na vás.

 

Ondřej Vomočil, 28.05.2014 16:05

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama