[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

BitSpirit, klasický klient pro stahování torrentů KE STAŽENÍ ZDARMA

Určitě znáte spoustu programů pro stahování populárních torrentů. Například asi jeden z nejznámějších mikro Torrent (uTorrent). Teď si ale představíme stejný program jenom od jiné společnosti a tou je ByteLinker. Program s názvem BitSpirit se vyznačuje především velkou rychlostí, přehledným souborovým manažerem, možnou integrací přímo do Internet Exploreru atd. je toho spousta. 

 

Například také v průběhu odesílání dat zobrazuje přehledné statistiky. Pomocí tohoto programu budete moci stáhnout nejžhavější novinky ze světa her, hudby, filmu a dalších, pro vás potřebných a důležitých souborů.
 BitSpirit, klasický klient pro stahování torrentů
 
Stažené soubory lze také rovnou tématicky třídit, nastavit jim prioritu stahování, když omylem nebo cíleně přerušíte stahování, tak ho lze jednoduše zpět obnovit atd. Funkcí je opravdu velká spousta. V něčem má oproti konkurenci navrch v něčem zase ztrácí. Program také třeba umožňuje stahování souborů přesně načasovat na stanovenou dobu, nebo také po ukončení stahování vypnout počítač. Užitečné funkce.
 
Uživatelské prostředí je klasické, na jaké jsme zvyklí z podobných programů, pro stahování torrentů apod. Nic vás zde nepřekvapí, vše je tam, kde jste na to zvyklí. Takže zaběhlá klasika, která funguje.
 
Co je nevýhodou oproti jeho asi nejhlavnější konkurenci uTorrentu je ta, že program nepodporuje český jazyk, takže si budeme muset vystačit s angličtinou. Program si také samozřejmě nainstalujete na ostatních operačních systémech od Windowsu. Ať starších 2000 nebo novějších sedmičkách.
 
Pokud tedy hledáte či váháte na nějakým klientem pro stahování torrentů, tak vyzkoušejte, který vám padne do noty. Některý umí to, co neumí konkurence a naopak. Je to čistě na vás.

 

Ondřej Vomočil, 28.05.2014 16:05

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama