[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Bing Chat je už přístupný bez přihlášení a rozšiřuje nabídku funkcí KE STAŽENÍ

Microsoft se snaží kout Bing Chat, dokud jeho žhavost nezanikne mezi množstvím dalších realizací konverzačních AI. I proto zpřístupňuje Bing Chat i nepřihlášeným uživatelům a vychází vstříc dalším požadavkům uživatelů. Postupně nasadí historii chatů a možnost exportu konverzací.

 

Bing Chat je už přístupný bez přihlášení (Zdroj: Microsoft)

Microsoft se rozhodl vyjít vstříc uživatelům, kteří chtějí používat Bing Chat, aniž by byli přihlášeni k Microsoft účtu. Michael Schechter, viceprezident Microsoftu, to uvedl na Twitteru: Jak jste si někteří z vás všimli, začali jsme v Bingu zavádět neověřený přístup k chatu. Přístup k neautentizované verzi Bing Chatu je uvolňován postupně - při zkušebních pokusech na Microsoft Edge Canary k nabídce nepřihlášené instance Bing Chatu nedošlo. 

Bing Chat v postranním panelu Edge (Zdroj: Microsoft Edge Canary)

Bing Chat v postranním panelu Edge (Zdroj: Microsoft Edge Canary)
 

Jaká je omezení Bing Chatu pro nepřihlášené uživatele?

Microsoft evidentně nepreferuje přihlášené uživatele. A proto v neautentizovaném přístupu nabízí pouze 5 konverzačních výměn. Zmiňuje to Schechter: Vidíte pouze 5 chatových výměn? Přihlaste se, abyste měli k dispozici delší konverzace. Těch je při přechodu z vyhledávání na chat dvacet, a pokud s Bingem chatujete přihlášeni v bočním konverzačním panelu, bude vám odpovídat, dokud nevyčerpáte množství tokenů určených na jeden chat. Počet tokenů sice Microsoft nepublikuje, ale typicky se rovná mnohem většímu počtu konverzačních výměn, než je pět. 

Microsoft stále tlačí svůj prohlížeč Microsoft Edge - i proto je stále nutno chatovat právě v Edge. Navíc nelze konverzovat v anonymní režimu, což vyvrací dezinterpretace médií, která poslední zprávu z Microsoftu jako možnost chatovat s Bing Edge anonymně. I když nejste přihlášeni, Microsoft Edge stále může používat způsoby, jimiž identifikuje a sleduje jednotlivé uživatele. 

Bing Chat navíc už vstoupil do fáze veřejného testování, takže se uživatelé nemusí registrovat do čekacích listin, aby jej mohli vyzkoušet. 

Nové možnosti exportu konverzací z Bing Chatu (Zdroj: Microsoft)

Nové možnosti exportu konverzací z Bing Chatu (Zdroj: Microsoft)
 

Bing Chat v poslední době implementoval vícero nových funkcí. V chatu se tak objevují výsledky obdobné rozšířeným výsledkům vyhledávače Bing. Chat zobrazuje obrázky, tabulky, grafy a nabízí lepší formátování vstupních textů. Navíc už byly ohlášeny i další funkce:

  • historie konverzací;
  • sdílení chatu;
  • export chatu do PDF, Wordu či do prostého textu;
  • podpora doplňků.

Zdroje

  • Twitter
  • Microsoft
  • Microsoft Edge Canary
  • Twitter

 

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

ChatGPT-4o: nejnovější model, přesto i zdarma

OpenAI představil nový model GPT-4o, který přináší revoluční změny v oblasti umělé inteligence. Model nabízí multimodální schopnosti, pokročilou personalizaci a je dostupný zdarma pro širokou veřejnost. Klíčové vlastnosti zahrnují...

Microsoft pracuje na grafickém rozhraní pro nastavení Windows Subsystem for Linux

Microsoft přináší novinky pro Windows Subsystem for Linux (WSL), včetně grafického konfigurátoru WSL Settings GUI, který usnadní správu a konfiguraci WSL. Tato a další vylepšení zvyšují výkon, bezpečnost a uživatelskou přívětivost...

Microsoft Edge výrazně zrychlí

Microsoft Edge se opět posouvá kupředu díky zásadním aktualizacím, které přináší výrazné zrychlení, stabilitu a vyšší bezpečnost. S implementací nové modulární architektury a WebUI 2.0 se uživatelský...

I kusy internetu mizí v propadlišti dějin

Internet, obrovské úložiště informací a znalostí, se zdá být nekonečným. Přesto se i zde skrývá temná stránka: velká část online obsahu nenávratně mizí. Ať už je to kvůli technickým chybám, změnám na...


 
© 2005-2024 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama