[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Bing Chat je už přístupný bez přihlášení a rozšiřuje nabídku funkcí KE STAŽENÍ

Microsoft se snaží kout Bing Chat, dokud jeho žhavost nezanikne mezi množstvím dalších realizací konverzačních AI. I proto zpřístupňuje Bing Chat i nepřihlášeným uživatelům a vychází vstříc dalším požadavkům uživatelů. Postupně nasadí historii chatů a možnost exportu konverzací.

 

Bing Chat je už přístupný bez přihlášení (Zdroj: Microsoft)

Microsoft se rozhodl vyjít vstříc uživatelům, kteří chtějí používat Bing Chat, aniž by byli přihlášeni k Microsoft účtu. Michael Schechter, viceprezident Microsoftu, to uvedl na Twitteru: Jak jste si někteří z vás všimli, začali jsme v Bingu zavádět neověřený přístup k chatu. Přístup k neautentizované verzi Bing Chatu je uvolňován postupně - při zkušebních pokusech na Microsoft Edge Canary k nabídce nepřihlášené instance Bing Chatu nedošlo. 

Bing Chat v postranním panelu Edge (Zdroj: Microsoft Edge Canary)

Bing Chat v postranním panelu Edge (Zdroj: Microsoft Edge Canary)
 

Jaká je omezení Bing Chatu pro nepřihlášené uživatele?

Microsoft evidentně nepreferuje přihlášené uživatele. A proto v neautentizovaném přístupu nabízí pouze 5 konverzačních výměn. Zmiňuje to Schechter: Vidíte pouze 5 chatových výměn? Přihlaste se, abyste měli k dispozici delší konverzace. Těch je při přechodu z vyhledávání na chat dvacet, a pokud s Bingem chatujete přihlášeni v bočním konverzačním panelu, bude vám odpovídat, dokud nevyčerpáte množství tokenů určených na jeden chat. Počet tokenů sice Microsoft nepublikuje, ale typicky se rovná mnohem většímu počtu konverzačních výměn, než je pět. 

Microsoft stále tlačí svůj prohlížeč Microsoft Edge - i proto je stále nutno chatovat právě v Edge. Navíc nelze konverzovat v anonymní režimu, což vyvrací dezinterpretace médií, která poslední zprávu z Microsoftu jako možnost chatovat s Bing Edge anonymně. I když nejste přihlášeni, Microsoft Edge stále může používat způsoby, jimiž identifikuje a sleduje jednotlivé uživatele. 

Bing Chat navíc už vstoupil do fáze veřejného testování, takže se uživatelé nemusí registrovat do čekacích listin, aby jej mohli vyzkoušet. 

Nové možnosti exportu konverzací z Bing Chatu (Zdroj: Microsoft)

Nové možnosti exportu konverzací z Bing Chatu (Zdroj: Microsoft)
 

Bing Chat v poslední době implementoval vícero nových funkcí. V chatu se tak objevují výsledky obdobné rozšířeným výsledkům vyhledávače Bing. Chat zobrazuje obrázky, tabulky, grafy a nabízí lepší formátování vstupních textů. Navíc už byly ohlášeny i další funkce:

  • historie konverzací;
  • sdílení chatu;
  • export chatu do PDF, Wordu či do prostého textu;
  • podpora doplňků.

Zdroje

  • Twitter
  • Microsoft
  • Microsoft Edge Canary
  • Twitter

 

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Kalendář Seznamu přešel na stranu temnoty

Seznam se stále snaží doběhnout vlnu online kalendářů. A to je dobře. Jeho uživatelé tak mohou v rámci jednoho ekosystému odbavit vícero svých nároků. Nejnovější příspěvkem k uživatelskému komfortu kalendáře je implementace tmavého...

Chrome 114 přináší přepracovanou čtečku

Vývojáři Chrome odstranili starý režim čtení z Google Chrome ve verzi 112. Ostatně šlo jen experimentální podobu čtečky, která byla přístupná pouze po aktivaci z pokročilých nastavení prohlížeče. Nyní přichází s přepracovanou...

Jaké jsou systémové požadavky Windows 11 Moment 3?

Moment 3 je poslední aktualizací funkcí operačního systému Windows 11 ve verzi 22H2. Přichází v podobě kumulativního balíčku aktualizací KB5026446 a s funkcemi, kterým Microsoft oficiálně říká Continuous Innovation.  ...

Samsung zaměstnancům zakázal používat konverzační AI

Samsung zpřísňuje pravidla pro konverzační AI po úniku interních dat do ChatGPT. Cílem je ochránit citlivá data před průmyslovou špionáží. Omezení platí pro jak pro interní zařízení Samsungu, tak pro zařízení...


 
© 2005-2023 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama