[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

BabelMap - mapová aplikace pro každodenní použití KE STAŽENÍ ZDARMA

Hned na samotný úvod je rozhodně vhodné zmínit, že se nejedná o klasické mapové podklady, které budete mít nejspíše na mysli. Nejedná se tedy v žádném případě o mapy, podle kterých by si člověk zajel na nějaký hezký výlet nebo dovolenou k moři. Nicméně aplikace s názvem BabelMap má zcela jiné vlastnosti, na které se v dnešní recenzi společně podíváme, ukážeme si jak celkově fungují a díky tomu je vhodné s celkovou aplikací náležitě zakládat, což je přesně to, co se každému z nás bude líbit. Jedná se o mapovou aplikaci těch nejrůznější znaků pro počítače s operačním systémem Windows.

 

Aplikace s názvem BabelMap je určena celkově pro samotné používání na počítači právě s operačním systémem Windows, což je asi to nejlepší, co si můžete přát a díky čemuž budete mít dokonale uzpůsobené všechny klávesové znaky na vašem počítači, ale i ojedinělé symboly, kterých je rozhodně nespočet, což se budete rozhodně celkově divit. Dále je vhodné zmínit, že aplikace s názvem BabelMap je určena pro všechny uživatele zcela zdarma, což je dokonalá a moderní věc, kterou budete rozhodně milovat a rádi si aplikaci jen ze zajímavosti vyzkoušíte.

BabelMap - mapová aplikace pro každodenní použití

BabelMap obsahuje následující nástroje, které mohou být přístupné z menu nebo pomocí funkčních kláves:

Fonts Overview Utility: uvádí základní údaje o všech vyjmenovaných TrueType a OpenType.

Font Analysis Utility: vypíše všechny bloky Unicode vztahuje určité písmo nebo seznam všech dostupných písem, které pokrývají konkrétní blok Unicode.

Font Information Utility: poskytuje informace o aktuálně vybraném písmu.

Font Glyph Export Utility: exportovat některé nebo všechny glyfy z libovolného písma do souboru ve formátech BMP, GIF, PNG formátu JPG nebo (volitelně určit, které znaky pro export piktogramy pro načtením souboru glyfů export definice ).

Font Coverage Utility: Vypsat všechny fonty, které pokrývají zvláštní znak nebo všechny znaky v textu na nebo všechny znaky v BabelMap úprav vyrovnávací paměti.

Advanced Lookup Utility: vypíše všechny znaky, které splňují zadaná kritéria.

UCD dat Utility: generuje data UCD-formát pro daný rozsah znaků pro každou verzi Unicode.

Character History Utility: výčet vlastností UCD pro daný znak pro všechny verze Unicode, včetně mapování na Unicode 1.0.0 a 1.0.1 v případě potřeby.

Han Radical Lookup Utility: vypíše všechny ideographs Han s ohledem radikální a počet zdvihů (pokrývá všechny 74617 znaky CJK, CJK-A, CJK-B, CJK-C a CJK-D bloky).

Mandarin Pinyin Lookup Utility: vypíše všechny ideographs Han s danou výslovností Mandarin pinyin.

Cantonese Jyutping Lookup Utility: vypíše všechny ideographs Han s danou výslovností kantonské jyutping.

Yi Radical Lookup Utility: vypíše všechny slabiky Yi s danou radikální a počet úderů.

Unicode History Version Utility: poskytuje přehled repertoáru každé verze Unicode od roku 1.0.

Sami tedy přehledně vidíte, že se jedná o moderní rychlou a hlavě dokonale přehlednou a zpracovanou aplikaci, kterou si díky nulové ceně můžete bez problémů klidně i vy využít, což je přesně to, co se Vám bude rozhodně líbit.

 

Ondřej Vomočil, 27.01.2015 07:01

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama