[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

AVG koupilo TuneUp utilites

Programů pro pročištění registrů a zvýšení výkonu vašeho PC je spousta. Ale ne každý umí to, co AVG PC TuneUp.

 

Mraky firem se zajímá o to, jak úsilí spojené s údržbou vašeho PC snížit na minimum. Většina lidí tento krok s pomalým počítačem vyřeší tak, že celý systém přeinstalují. Ale to je chyba. Podobného výsledku lze docílit i s tímto programem od AVG.
 
Nejčastějším free programem pro zvýšení výkonu a pročištění registrů u vašeho PC to určitě bývá CCleaner, zatímco z placených verzí to je právě TuneUp Utilities. Společnost AVG si za ušetřené peníze koupila tohoto tvůrce populárního placeného nástroje na optimalizaci PC. To se psal rok 2011. Od té doby sice stále TuneUp Utilities vychází, ale vedle něj se hned setkáváme i s AVG PC TuneUp.
Prakticky se stále jedná o toho samého pomocníka, pouze s jiným značením. Řady programu TuneUp pro rok 2014 se změnili především logem. Samozřejmostí je také to, že TuneUp Utilities dostalo kabátek, který ladí s antivirovými produkty AVG. Mírně zaoblené rohy a barevné sladění vás přesvědčí o tom, že tenhle nástroj jednoznačně zapadá do portfolia antivirového giganta.
 
AVG stále zůstává zdravý rozum a své produkty rozděluje na bezpečnostní a pro optimalizaci PC. Netvoří tedy vše umějící a univerzální hybridy. Protože co je univerzální, není v ani jedné věci 100%.
AVG PC TuneUp svému řemeslu rozumí velmi dobře a do ničeho jiného se neplete. Tak to má být. I bez velkého počtu novinek se jedná o perfektní nástroj.
 
Kompletnější nástroj s krásnou přehledností a spoustou funkcí na trhu budete hledat jen těžko. Přesto ale, jestli se vyplatí do toho program investovat, si musíte určit sami. Předplatné na rok pro jeden počítač je 599Kč. Za kvalitu se tudíž musí platit.

 

Ondřej Vomočil, 15.04.2014 08:53

 

 

 

 

Česká pošta se stala nástrojem phishingu

Obzvláště nebezpečný phishing koluje po českých emailech. Kyberútočníci si tentokrát coby nástroj na oblafnutí uživatele zvolili upozornění od České pošty. Za nepatrnou platbičku dlužného cla ve výši 1,10 Kč v podstatě slibují...

Nejvýkonnější superpočítač ČR se rodí v Ostravě

Superpočítačové centrum IT4Innovations se chystá na zkompletování nejnovějšího superpočítače v České republice. Ten bude ctít tradici všech superpočítačů a stane se nejvýkonnějším v lokalitě, a to sice díky výpočetnímu...

WhatsApp připravuje i nemobilní volání

WhatsApp by v budoucnu měl umožnit volání a videohovory i v jiných aplikacích než těch, které jsou určeny pro mobily a tablety. Konkrétně by se video/telefonie měla dostat i do webové aplikace a do aplikace desktopové. Otázkou zůstává, zda půjde o samostatné klienty...

Končí podpora Office 2010 Windows a Office 2016 Mac

Od 14. října 2020 už nejsou dostupny žádné další aktualizace pro kancelářský balík Office verze 2010 na platformě Windows a Office 2016 na platformě macOS. Microsoft k nim pomalu ukončuje uživatelskou podporu a postupně zruší i online nápovědu k nim.  ...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama