[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Audials Mediaraptor, vyhledá a stáhne vaši oblíbenou hudbu KE STAŽENÍ

Na internetu dnes naleznete neomezeně multimediálního obsahu. Program Audials Mediaraptor vám nabídne velmi široké množství nahrávání a kopírování hudby z předplacených webových služeb. Funkce Screen Recording se nezastaví ani před HD videem. Grabování přehrávaného videa prostě nebylo nikdy tak snadné a jednoduché.

 

Během okamžiku také můžete vytáhnout audio stopu do MP3. V dalším kroku si můžete soubory MP3 vypálit jako hudební CD pomocí integrovaného vypalovacího programu v Audials Mediaraptoru.
 Audials Mediaraptor, vyhledá a stáhne vaši oblíbenou hudbu
 
Je to opravdu skvělý program. Můžete úplně neomezeně poslouchat, nahrávat a vyhledávat hudbu z celého internetu. K dispozici je audio studio pro editování nebo různé mixování vašich oblíbených skladeb do vašich playlistů.
 
Samozřejmostí je, že podporuje základní nejpoužívanější formáty. Je zde také možnost přiřazování ID3 tagů či tvorby vlastního mobilního vyzvánění. Rozšířená práce s knihovnou vám umožní stáhnout obaly od CD nebo textů písniček, což se vždycky hodí.
 
Přednastavené pluginy propojí program přímo na YouTube či Spotify. Čili servery, můžeme říct s neomezenou zásobou hudby.
 
Když v rychlosti sečteme, co Audials Mediaraptor umí tak to je: nahrávání hudby z webových služeb, audio studio pro mixování hudby a vyhledávání hudby na celém internetu. Není toho málo a dělá to kvalitně.
 
Mezi hlavní podporované služby patří Spotify, Last.fm, Pandora, Mog, Deezer, YouTube, Vimemo.
 
Celé prostředí je sice lokalizované do anglického jazyka, ale to nám určitě nevadí a se vším si poradíme.
 
Program je samozřejmě profesionální, tudíž stojí něco kolem 400 korun. Ale za to, co umí, se to určitě vyplatí, protože je to opravdu skvělý program.
 
 
 

 

Ondřej Vomočil, 16.05.2014 11:47

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama