[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Ashampoo Burning Studio Free KE STAŽENÍ ZDARMA

Společně s Nero Burning ROM, je Ashampoo Burning Studio Free nejznámější bezplatný software k vypalování CD, DVD a Blu-ray disků. Jeho popularita není tak obrovská, jako u zmiňovaného Nero Burning, ale je na srovnatelné úrovni. Určen je především pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele, kteří nevyžadují profesionální funkce. Celé prostředí je lokalizované do českého jazyka a ovládání je velmi intuitivní, tudíž s ním nebudou mít problém ani úplní začátečníci.

 

Instalační soubor má necelých 17MB, takže je nainstalován během chvilky a hned po úspěšné instalaci můžete program spustit. Sice hned po spuštění je program v angličtině, ale v Settings > Languages zvolíte Czech a máte vystaráno. Program vypnete a znovu zapnete, aby se dané změny projevily.
 
Největší výhoda a zároveň i nevýhoda je v jeho jednoduchosti. Krásná vlastnost, ale bohužel nedosahuje tolika pokročilých funkcí, kterými jsou například převod videa do formátu DVD-Video, tisk obalů a úprava obrázků. Tyto funkce nalezneme pouze v placené verzi. Kromě základních funkcí, zde můžeme nalézt i mírně pokročilé jako jsou - podpora pro zálohování souborů a složek na CD, DVD a Blu-ray discích, nebo na USB média s možností obnovy dat ze zálohy systému v případě kolapsu.
Mezi podporované formáty patří již zmiňované základní CD, DVD a Blu-ray. Tudíž je možné vypalovat data, hudbu i video. Kromě toho lze také vytvářet, ukládat a následně vypalovat image soubory.
Spoustu lidí porovnává z těch free verzí vypalovacích softwarů CD Burner XP Free s právě Ashampoo Burning studio, ale u drtivé většiny stále vede vypalovací software od Ashampoo.
Tento prográmek je zkrátka dokonalý pro klasické využití. Pokud nemáte rádi Nero, díky jeho robustnosti (příliš mnoho funkcí), době instalace nebo době spouštění, tak vám Ashampoo Burning Studio určitě padne do oka.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 14:37

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Trend Micro Internet Security: démant a pár nečistot

Trend Micro patří k známým firmám světa IT zabezpečení. Věnuje se především budování komplexních řešení pro poskytovatele cloudových služeb, korporátní prostředí a jiné velké organizace. Trend Micro Internet Security pro...

Webroot Internet Security Complete: lehounký, neobvyklý, kapku nepřehledný a hlavně účinný

Webroot přistupuje k identifikaci a práci malwaru zcela jinak než ostatní vývojáři bezpečnostního softwaru. Ostatně také proto nebývá zařazován do testů nezávislých antivirových laboratoři. Jeho výsledky, provedení a systémová...

IObit Malware Fighter 7: bezplatný i v PRO variantě

Malware Fighter je variací na bezpečnostní produkt od IObitu. V základní verzi nabízí antimalwarové skenovací jádro IObitu, ve verzi placené pak k němu přibývají antiransomwarové jádro taktéž od IObitu a antimalwarové a antivirové...

Bitdefender Antivirus Free: efektivní minimalismus bez reklam

Marketingové oddělení Bitdefenderu nemělo co dělat, a tak přišlo s originálním nápadem uvolnění základní, bezplatné verze bezpečnostního řešení. Naštěstí uskutečnění onoho nápadu zůstalo v rukou jen vývojářů,...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world