[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Ashampoo Burning Studio Free KE STAŽENÍ ZDARMA

Společně s Nero Burning ROM, je Ashampoo Burning Studio Free nejznámější bezplatný software k vypalování CD, DVD a Blu-ray disků. Jeho popularita není tak obrovská, jako u zmiňovaného Nero Burning, ale je na srovnatelné úrovni. Určen je především pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele, kteří nevyžadují profesionální funkce. Celé prostředí je lokalizované do českého jazyka a ovládání je velmi intuitivní, tudíž s ním nebudou mít problém ani úplní začátečníci.

 

Instalační soubor má necelých 17MB, takže je nainstalován během chvilky a hned po úspěšné instalaci můžete program spustit. Sice hned po spuštění je program v angličtině, ale v Settings > Languages zvolíte Czech a máte vystaráno. Program vypnete a znovu zapnete, aby se dané změny projevily.
 
Největší výhoda a zároveň i nevýhoda je v jeho jednoduchosti. Krásná vlastnost, ale bohužel nedosahuje tolika pokročilých funkcí, kterými jsou například převod videa do formátu DVD-Video, tisk obalů a úprava obrázků. Tyto funkce nalezneme pouze v placené verzi. Kromě základních funkcí, zde můžeme nalézt i mírně pokročilé jako jsou - podpora pro zálohování souborů a složek na CD, DVD a Blu-ray discích, nebo na USB média s možností obnovy dat ze zálohy systému v případě kolapsu.
Mezi podporované formáty patří již zmiňované základní CD, DVD a Blu-ray. Tudíž je možné vypalovat data, hudbu i video. Kromě toho lze také vytvářet, ukládat a následně vypalovat image soubory.
Spoustu lidí porovnává z těch free verzí vypalovacích softwarů CD Burner XP Free s právě Ashampoo Burning studio, ale u drtivé většiny stále vede vypalovací software od Ashampoo.
Tento prográmek je zkrátka dokonalý pro klasické využití. Pokud nemáte rádi Nero, díky jeho robustnosti (příliš mnoho funkcí), době instalace nebo době spouštění, tak vám Ashampoo Burning Studio určitě padne do oka.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 14:37

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

BullGuard Premium: stále ostrý, ale delší dobu necvičený

Původně dánský buldoček zahání kybergrázly od oken Windows už od roku 2001. Od té doby se mnohokrát osvědčil v testech antivirových laboratoří. Jeho zuby mají stále ďábelský stisk, ovšem některé z osvojených kousků už nemají...

Bitdefender Premium: excelentní jádro v roztrhaných hadrech

Antivirové společnosti každoročně obnovují své produkty. Stejně tak je nabízejí v několika verzích, lišících se počtem zahrnutých funkcionalit. A čas od času nejvyšší řadu buď doplní o nové funkcionality reagujících na vývoj...

DVDFab: odstraní překážky, ripne a zkopíruje vše

DVDFab si poradí se vším. Nejen s ripováním, kopírováním a konverzí - ale i se všemi ochranami DVD a Blu-ray disků. O co méně populární je mezi producenty obsahu, o to populárnější je mezi uživateli. A nejen to, umí...

Wondershare Filmora: videoeditor pro každého

Komplexní editory audiovizuálních formátů nebývají zrovna uživatelsky přívětivé. Obsahují nespočet nástrojů skrývajících se pod dalšími nástroji. Jednotlivá nastavení se špatně hledají. Tvůrci často trpí...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama