[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Ashampoo Burning Studio Free KE STAŽENÍ ZDARMA

Společně s Nero Burning ROM, je Ashampoo Burning Studio Free nejznámější bezplatný software k vypalování CD, DVD a Blu-ray disků. Jeho popularita není tak obrovská, jako u zmiňovaného Nero Burning, ale je na srovnatelné úrovni. Určen je především pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele, kteří nevyžadují profesionální funkce. Celé prostředí je lokalizované do českého jazyka a ovládání je velmi intuitivní, tudíž s ním nebudou mít problém ani úplní začátečníci.

 

Instalační soubor má necelých 17MB, takže je nainstalován během chvilky a hned po úspěšné instalaci můžete program spustit. Sice hned po spuštění je program v angličtině, ale v Settings > Languages zvolíte Czech a máte vystaráno. Program vypnete a znovu zapnete, aby se dané změny projevily.
 
Největší výhoda a zároveň i nevýhoda je v jeho jednoduchosti. Krásná vlastnost, ale bohužel nedosahuje tolika pokročilých funkcí, kterými jsou například převod videa do formátu DVD-Video, tisk obalů a úprava obrázků. Tyto funkce nalezneme pouze v placené verzi. Kromě základních funkcí, zde můžeme nalézt i mírně pokročilé jako jsou - podpora pro zálohování souborů a složek na CD, DVD a Blu-ray discích, nebo na USB média s možností obnovy dat ze zálohy systému v případě kolapsu.
Mezi podporované formáty patří již zmiňované základní CD, DVD a Blu-ray. Tudíž je možné vypalovat data, hudbu i video. Kromě toho lze také vytvářet, ukládat a následně vypalovat image soubory.
Spoustu lidí porovnává z těch free verzí vypalovacích softwarů CD Burner XP Free s právě Ashampoo Burning studio, ale u drtivé většiny stále vede vypalovací software od Ashampoo.
Tento prográmek je zkrátka dokonalý pro klasické využití. Pokud nemáte rádi Nero, díky jeho robustnosti (příliš mnoho funkcí), době instalace nebo době spouštění, tak vám Ashampoo Burning Studio určitě padne do oka.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 14:37

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...

Advanced System Optimizer: účinný střízlík

Advanced System Optimizer je optimalizátor Windows z dílny vývojářů SysTweak. Je designován pro uživatelsky snadnou správu a údržbu systému Windows a nabízí i řešení nejběžnějších problémů s Windows spjatých. Přizpůsobuje se...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama