[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Ashampoo Burning Studio Free KE STAŽENÍ ZDARMA

Společně s Nero Burning ROM, je Ashampoo Burning Studio Free nejznámější bezplatný software k vypalování CD, DVD a Blu-ray disků. Jeho popularita není tak obrovská, jako u zmiňovaného Nero Burning, ale je na srovnatelné úrovni. Určen je především pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele, kteří nevyžadují profesionální funkce. Celé prostředí je lokalizované do českého jazyka a ovládání je velmi intuitivní, tudíž s ním nebudou mít problém ani úplní začátečníci.

 

Instalační soubor má necelých 17MB, takže je nainstalován během chvilky a hned po úspěšné instalaci můžete program spustit. Sice hned po spuštění je program v angličtině, ale v Settings > Languages zvolíte Czech a máte vystaráno. Program vypnete a znovu zapnete, aby se dané změny projevily.
 
Největší výhoda a zároveň i nevýhoda je v jeho jednoduchosti. Krásná vlastnost, ale bohužel nedosahuje tolika pokročilých funkcí, kterými jsou například převod videa do formátu DVD-Video, tisk obalů a úprava obrázků. Tyto funkce nalezneme pouze v placené verzi. Kromě základních funkcí, zde můžeme nalézt i mírně pokročilé jako jsou - podpora pro zálohování souborů a složek na CD, DVD a Blu-ray discích, nebo na USB média s možností obnovy dat ze zálohy systému v případě kolapsu.
Mezi podporované formáty patří již zmiňované základní CD, DVD a Blu-ray. Tudíž je možné vypalovat data, hudbu i video. Kromě toho lze také vytvářet, ukládat a následně vypalovat image soubory.
Spoustu lidí porovnává z těch free verzí vypalovacích softwarů CD Burner XP Free s právě Ashampoo Burning studio, ale u drtivé většiny stále vede vypalovací software od Ashampoo.
Tento prográmek je zkrátka dokonalý pro klasické využití. Pokud nemáte rádi Nero, díky jeho robustnosti (příliš mnoho funkcí), době instalace nebo době spouštění, tak vám Ashampoo Burning Studio určitě padne do oka.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 14:37

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

AVG TuneUp: Avast Cleanup Premium s jinými popisky

Spojení Avastu a AVG už v momentu realizace napovídalo, že dojde i k nějaké konvergenci. Otázkou bylo, k jak velké konvergenci povede? Vzájemnému propůjčení nejúčinnějších technologií mezi produkty? Společnému vývoji produktů běžících na...

Avast Cleanup Premium: jen nahlédnutí

Avast Cleanup Premium patří k okraji spektra produktů Avast, který se spíše zabývá bezpečnostními aplikacemi jak pro domácnosti, tak komplexním zabezpečením IT firem. Měl by nabízet údržbu jedním kliknutím, režim spánku pro aplikace,...

AVG Internet Security Business Edition: profesionální řešení pro profesionální nasazení

AVG Internet Security Business Edition představuje nejvyšší variantu balíku AVG připravenou pro firemní nasazení. Rozhraní a ovládání je učesáno tak, aby si s ním poradil i běžný uživatel, možnosti vzdálené správy, pokročilé...

IObit Software Updater 2: aktualizace na klik

IObit Software Updater 2 se drží jediného záměru: udržet veškerý software nainstalovaný v systému aktuální. Jeho funkčnost je zcela odladěna, a tak spolehlivě diagnostikuje naprostou většinu zastaralého softwaru a umožní jej všechen aktualizovat na jeden...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world