[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

AnyDVD - odstranění ochrany DVD KE STAŽENÍ

Rozhodně se vám někdy stala tato poměrně hodně nepříjemná situace, kdy si člověk koupí nějaké originální DVD a je na něm bohužel z nějakého důvodu umístěna ochrana, která mu celkově neumožní přehrát dané DVD buď v počítači, nebo v DVD přehrávači. Stává se to spíše ojediněle, nicméně je na to potřeba myslet, jelikož je to docela závažná věc. Ale i tato závažná věc má svoje řešení, které je v tomto případě velice elegantní - aplikace AnyDVD.

 

Aplikace s názvem AnyDVD je určena pro používání na počítači s operačním systémem Windows a k dispozici je všem uživatelům zdarma, což je velice příjemné zjištění, které ocení jak samotní výrobci, tak hlavně i uživatelé, kteří budou tuto aplikaci používat pro svoje potřeby.
 AnyDVD - odstranění ochrany DVD
 
Jde tedy o to, že díky této aplikaci, tedy aplikaci s názvem AnyDVD můžete vy jakožto uživatel změnit, nebo úplně odstranit ochranu z DVD. Je to velice praktická věc, na kterou když zapomene samotný výrobce, je potřeba tomu trošku pomoci a určit si hlavně priority ve svém používání.
 
Aplikace s názvem AnyDVD je velice jednoduchá na samotné používání, což rozhodně během času zjistíte a hlavní její výhoda je dokonalé, rychlé a hlavně vždy přesné používání, což je asi to nejlepší, co si samotný uživatel může od aplikace podobného ražení přát.
 
Co se týče samotného grafického zpracování aplikace AnyDVD, jedná se o velice rychlou, dokonale použitelnou a hlavně skvěle ovladatelnou aplikaci, díky které si člověk může ze svého zakoupeného a hlavně originálního DVD smazat ochranu, což by se rozhodně nikdy nemělo stávat, nicméně na druhou stranu nikdo není dokonalý a i tyto vyjímky se bohužel stávají.
 
Aplikace AnyDVD je zdarma, proto rozhodně doporučujeme vyzkoušet a třeba i začít používat. Nikdy nevíte, kdy se vám může aplikace hodit.

 

Ondřej Vomočil, 24.05.2014 07:34

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama