[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

AnyDVD - odstranění ochrany DVD KE STAŽENÍ

Rozhodně se vám někdy stala tato poměrně hodně nepříjemná situace, kdy si člověk koupí nějaké originální DVD a je na něm bohužel z nějakého důvodu umístěna ochrana, která mu celkově neumožní přehrát dané DVD buď v počítači, nebo v DVD přehrávači. Stává se to spíše ojediněle, nicméně je na to potřeba myslet, jelikož je to docela závažná věc. Ale i tato závažná věc má svoje řešení, které je v tomto případě velice elegantní - aplikace AnyDVD.

 

Aplikace s názvem AnyDVD je určena pro používání na počítači s operačním systémem Windows a k dispozici je všem uživatelům zdarma, což je velice příjemné zjištění, které ocení jak samotní výrobci, tak hlavně i uživatelé, kteří budou tuto aplikaci používat pro svoje potřeby.
 AnyDVD - odstranění ochrany DVD
 
Jde tedy o to, že díky této aplikaci, tedy aplikaci s názvem AnyDVD můžete vy jakožto uživatel změnit, nebo úplně odstranit ochranu z DVD. Je to velice praktická věc, na kterou když zapomene samotný výrobce, je potřeba tomu trošku pomoci a určit si hlavně priority ve svém používání.
 
Aplikace s názvem AnyDVD je velice jednoduchá na samotné používání, což rozhodně během času zjistíte a hlavní její výhoda je dokonalé, rychlé a hlavně vždy přesné používání, což je asi to nejlepší, co si samotný uživatel může od aplikace podobného ražení přát.
 
Co se týče samotného grafického zpracování aplikace AnyDVD, jedná se o velice rychlou, dokonale použitelnou a hlavně skvěle ovladatelnou aplikaci, díky které si člověk může ze svého zakoupeného a hlavně originálního DVD smazat ochranu, což by se rozhodně nikdy nemělo stávat, nicméně na druhou stranu nikdo není dokonalý a i tyto vyjímky se bohužel stávají.
 
Aplikace AnyDVD je zdarma, proto rozhodně doporučujeme vyzkoušet a třeba i začít používat. Nikdy nevíte, kdy se vám může aplikace hodit.

 

Ondřej Vomočil, 24.05.2014 07:34

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama