[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Ant Movie Catalog, katalog filmů na DVD, CD a VHS KE STAŽENÍ ZDARMA

Výborný program pro všechny filmomaniaky a filmomaniačky, ale i ty, co prostě jenom rádi koukají na filmy a chtějí v nich mít pořádek. Je to opensource katalog filmů na DVD, CZ ba dokonce i na videokazetách.

 

Hlavní rysy a vlasnosti tohoto programu jsou import informací o filmech z mnoha databází na internetu za použití skriptů, export a import mnoha různých formátů filmových databází, podpora obrázků ve formátech PNG, JPEG a GIF, nástroj pro půjčování videokazet, statistiky o vaší sbírce filmů a další.
 Ant Movie Catalog, katalog filmů na DVD, CD a VHS
 
Při prvním spuštění vám program nabídne možnost vybrat si jazyk programu, který chcete, případně později stačí zvolit Tools > Language. Chcete‑li, aby se informace do databáze vložily automaticky, klikněte na příslušný film a zvolte Získat informace Z internetu pomocí skriptu«. Pak si z nabídnutých internetových zdrojů — například Amazon — zvolte vhodnou službu ve svém jazyce, z níž pak nástroj sestaví datový list.
 
Aby program přesně vyhovoval vašim požadavkům, můžete si jeho ovládací prostředí individuálně upravit. Za tím účelem klikněte na »Nástroje | Nastavení | Upravit ovládací panel « a vyberte tlačítka, která chcete mít v panelu nástrojů. Praktická je například také položka „Získat informace z internetu pomocí skriptu“.
 
Podporované jazyky programu jsou čeština, angličtina a němčina, takže se nemusíte s nastavením bát, že něčemu nebudete rozumět. Vše je snadné a jednoduché. To samé platí i pro grafické rozhraní, které je také velmi pohodlné. Kompatibilita je dostupná od Windowsů 2000 až po nejnovější Windows 8.
 
Instalace probíhá zcela rychle a hladce. Instalační soubor má také 5MB, takže zde není o čem moc debatovat. Program pro správu vašich filmů určitě doporučuji.
 
 
 

 

Ondřej Vomočil, 16.05.2014 20:21

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Comodo Internet Security: bez daně a hany

Comodo Internet Security už dlouhá léta ochraňuje netové surfaře bez daně a hany. Disponuje mnoha technologiemi, které je chrání nejen před malwarem běžným, ale i tím vysoce zákeřným. Navíc nabízí i sandboxovaná a virtualizovaná...

McAfee Total Protection: proti malwaru dobrý

McAfee Total Protection fakticky chválí odborníci. Jeho účinnost je vysoká zvláště proti malwaru, a to při zachování vstřícnosti vůči systémovým prostředkům. Ovšem podání aplikace, doprovodné moduly a neustálé...

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama