[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

All Player, spolehlivý přehrávač multimédií KE STAŽENÍ ZDARMA

Jednoduchý ale za to přehledný a spolehlivý přehrávač multimediálních audio i video souborů a DVD. Jako každý lepší přehrávač, je vybaven spoustou užitečných funkcí pro přehrávání. Samozřejmostí je, že nechybí podpora zobrazení titulků a drtivé většiny známých i neznámých formátů.

 

ALLPlayer dokáže detekovat, jestli vám chybí nějaké kodeky, přehrát poškozené video soubory, jednoduše dokáže pořizovat screenshoty z videa a mnoho dalšího.
 
All Player, spolehlivý přehrávač multimédií
 
Zajímavou funkcí u titulků je ta, že analyzuje délku zobrazování titulků, aby se zobrazovaly tak dlouho, jak je potřebné pro jejich pohodlné přečtení. Aplikace také automaticky vyhledává titulky ve všech jazycích. Dále obsahuje syntetizátor řeči, čímž umožňuje sledovat dabované filmy.
 
Dolby surround system, SPDIF a Audio 3D umožňuje vyhledávání určitých filmů a hudby a z výsledků vytváří play list. Současně nabízí výběr jakékoliv audio možnosti bez nebezpečí poškození kvality souboru. Podporuje všechny formáty titulek jako jsou hh:mm:ss, ASS - Advanced SubStation, SSA - SubStation Alpha, SubRip, SubViewer, MicroDVD, MPL2, SRT, SMI a mnohem více. Nabízí možnost vytvoření DivX nebo XviD souboru s titulky včetně a vytváření 3D menu.
 
Jak můžete vidět, tak funkcí, nastavení a vlastností, co tento přehrávač má a umí je opravdu veliká spousta.
 
Celkově je tento přehrávač velice povedený a v klidu vám nahradí veškeré dostupné programy, které slouží pro práci s multimediálními programy. Příjemným bonusem je také jeho grafické zpracování, které je jednoduché a intuitivní.
 
Hlavní výhodou je také ta, že celý program je volně zdarma ke stažení. Jamile tedy hledáte vhodný multimediální přehrávač s opravdu velmi užitečnou a velkou škálou funkcí, tak neváhejte a sáhněte právě po AllPlayeru.
 

 

Ondřej Vomočil, 08.05.2014 10:23

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama