[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Adobe After Effects, profesionální nástroj s pokročilými vizuálními efekty nejen pro filmy KE STAŽENÍ

Věnujete se filmové postprodukci, vytváření animací nebo pohyblivé grafiky? Tak to se vám určitě v pozdější době, až budou vaše výsledky na vyšší úrovni, hodit profesionální nástroj z dílny Adobe. Je jím Adobe After Effects, špičkový program na úpravu vlastních videoprojektů, fotek, vytváření 3D animací, stříhání, zvučení a prakticky vytváření všech vizuálních efektů.

 

Podporuje většinu známých a používaných formátů jak hudby, tak i videí. Což je u tak komplexního a profesionálního programu jasné.
 Adobe After Effects, profesionální nástroj s pokročilými vizuálními efekty nejen pro filmy
 
Tento program patří ne nadarmo mezi světovou špičku, užívají jej také hojně i profesionálové ve filmovém odvětví.
 
Nová verze Adobe After Effects zjednodušuje a zpřehledňuje řadu pracovních postupů a otvírá se i těm, koho zatím náročnost používání programu odpuzovala. Zaměření programu se stále více otevírá kromě televize a internetu také světu s mobilními telefony a jejich technologiemi.
 
Mezi klíčové funkce patří: nativní podpora 64-bitových operačních systémů, import 3D vrstev z Photoshopu, komiksový efekt, export do Adobe Flash professional, nezávislé klíčové snímky os X, Y a Z, prohledávání časové osy a projektu.
 
After Effects lze jednoduše dovybavit různými pluginy pro využití dalších efektů, která nejsou v základu programu. V kombinaci s After Effects se také používá velmi populární program 3D Studio MAX pro tvorbu realistických trojrozměrných objektů, které se pak vnáší do scény.
 
Jakmile chcete opravdu velmi komplexní program, na profesionální úrovni, která zvládne téměř všechno. Určitě neváhejte a program si stáhněte buď v trial verzi a nebo zakupte z Adobe Creative Cloudu společně s programy jako Adobe Photoshop nebo Illustrator.

 

Ondřej Vomočil, 19.05.2014 19:45

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama