[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Active WHOIS, získejte důležité informace o doméně KE STAŽENÍ

Pomocí tohoto programu Active WHOIS můžete získat řadu velmi důležitých a užitečných informací o doméně, která vás zajímá. Můžete zjistit základní informace, jako jsou například datum registrace domény, expirace, informace o nameserverech i o tom, kdo je vlastníkem či správcem domény.

 

Takže program jednoduše vyhledá vlastníka a informace o něm k IP adrese či dané doméně. Můžete tak dokonce i zjistit, ze které země vlastník pochází, či uživatel dané IP adresy nebo domény a jeho poštovní adresu.
 Active WHOIS, získejte důležité informace o doméně
 
Program Active WHOIS prohledává několik desítek WHOIS serverů a automaticky vybere správné informace. Všechny položené dotazy a odpovědi jsou uloženy na disk a mohou být následně zobrazeny i offline.
 
Ovládání tohoto programu zvládne opravdu úplně každý uživatel počítače. Je to velmi jednoduché, stačí napsat IP adresu nebo doménu a stisknout tlačítko.
 
Instalační soubor má 1MB, takže vás nepřekvapí, že na vás nečeká žádné velké dílo. Program je opravdu velmi jednoduchý a graficky zcela nenáročný. Instalace probíhá vskutku bleskově a během pár vteřin můžete zkoumat domény.
 
Trial verze je samozřejmě zcela zdarma a volně ke stažení na internetu. Ale její zkušební doba je pouze na 30 dní. Samozřejmě placenou verzi budete mít nastálo, ale cena se pohybuje okolo 20 dolarů. Což není zrovna málo. Podotýkám, že celý program je v anglickém jazyce.
 
Kompatibilita je se všemi dostupnými operačními systémy od Microsoftu, od nejstarších Windows 98 přes Milenium až po novější Sedmičky či Osmičky.
 
Jestli vás tedy zajímají domény a chcete se dozvědět spoustu zajímavých informací o nich, tak právě pro vás tu je Active WHOIS, který vám nabídne opravdu velkou řadu ifnormací o doménách.

 

Ondřej Vomočil, 16.05.2014 20:20

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama