[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

AB Commander KE STAŽENÍ

Po několika měsících chaotické práce na počítači zjistíte, že se ve vašich souborech bohužel vůbec neorientujete. Což je bohužel problém, který by to chtělo asi co nejdříve vyřešit. Co takhle souborový manažer? To bude to nejlepší, co si do svého počítače budete moci nainstalovat. A co zkusit třeba program s názvem AB Commander, který je dokonalý a přímo určený pro vašeho potřeby.

 

AB Commander je klasický souborový manažer, který obsahuje dvě okna vedle sebe, které jsou přehledné a to je to nejlepší, co si můžete přát pro vaše použití. Soubory a v nich obsažené dokumenty můžete pohodlně přetahovat, různě organizovat a dělat přesně to, co s nimi potřebujete. 
 
Grafika programu AB Commander je poměrně hodně jednoduchá a zobrazuje všechny potřebné věci jako jsou tlačítka na kopírování, smazání a další v uvozovkách rychlá tlačítka a volby, které si můžete zvolit pro lepší a snadnější ovládání.
Kromě těchto tlačítek nabízí program AB Commander dokonalé uživatelské zkratky, které si můžete sami podle svých potřeb nadefinovat. Celkové ovládání programu AB Commander je pak daleko jednodušší a hlavně o poznání rychlejší, než pouhým tahem myši.
AB Commander je ideální řešení pro správu vašich souborů na disku počítače, které je dobré mít nějak logicky uspořádané a celkově urovnané. Sami pak uvidíte, že vám bude práce daleko rychleji ubývat a celkově tak všechno půjde hezky od ruky. 
 
Jedná se tedy o dokonalý a v jistém směru i minimalistický program, tedy spíše souborový manažer, který je určený pro operační systém Windows a jako třešnička na dortu je informace, že program AB Commander je zcela zdarma a proto si jej i vy můžete pohodlně stáhnout do svého počítače. Sami uvidíte, že používání programu je velice jednoduché a zvládne jej rozhodně i počítačový začátečník.

 

Ondřej Vomočil, 24.04.2014 07:25

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama