[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuABELEC

ABELEC 58.12

 CZ    TIP   

 
Pokladní systém pro Windows
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 ABELEC

Systém ABELEC.cz je propracovaná a mnoha lety odzkoušená vylepšená koncepce pokladního systému s EET, obsahující velmi dobře navržené dotykové rozhranní, prodejnu podporující čtečky EAN kódů, restauraci, stoly, žide, účty, bloky, prodeje přes EET, i prodeje mimo EET, platby kartou i hotově, neomezený počet skladů, váhové i klasické inventury, zrcadla, statistiky, vzdálený náhled tržeb, složené výrobky, receptury i rozlévané nápoje, navíc oproti ostatním pokladním systémům i účetnictví, fakturaci s EET a související sestavy včetně kontrolního hlášení.

Lze použít jak v restauraci či pizzerii včetně rozvozu a přepočtu DPH, tak v prodejně, trafice, večerce, drogerii či elektru. Předchozí generaci systému využívá též několik velkých samoobsluh s tisíci dokladů denně, samozřejmě se čtečkami čárových kódů.

Systém zvládne i velké a náročné provozy. V systému je obsaženo úplně vše, co se ukázalo jako užitečné za uplynulé dvě dekády, podpora většiny existujícího HW, pokladních tiskáren, zákaznických displejů i čteček EAN či zákaznických VIP karet.

Systém je určen pro Win 10, ale podporuje jako jedna z mála aplikací bezproblémově i Win XP a má naprosto minimální nároky na počítač při příjemné kvalitě obsluhy a rychle pracujícím systému. ABELEC.cz lze provozovat na novém HW (notebooky, tablety, PC s Win10) stejně jako na starém stroji s Win XP při maximální rychlosti systému a bezproblémovém provozu. Data jsou zrcadlena, systém je řešen jako zcela bezúdržbový, což bylo za desítky let provozu bezpečně prověřeno.

Zálohovat lze na flash či e-mail, systém obsahuje automatické zálohy 7 dní zpět. Obsluhu pokladny či dotykového rozhraní ABELEC.cz zvládne bez problémů i student či brigádnice nebo důchodkyně, minimální znalost problematiky je vhodná případně pro sklady a účetnictví. Přístupy do systému a modulů programu jsou samozřejmě rozlišeny právy obsluhy, každá operace se protokoluje. Admin (majitel) má k dispozici logy a uzávěrky a to včetně historie oprávněných přístupů do systému i pokusů o přístup. Admin může dohledat jakoukoliv operaci, čas a obsluhu. Je využíváno šifrování. Po prvním startu je přihlášena obsluha s právy administrátora.

Instrukce k nastavení EET a postup načtení certifikátu EET jsou na stránkách ABELEC.cz včetně videonávodů. Systém vám na plochu umístí dvě ikony s aktivními verzemi a to jak pro KASU tak pro SKLADY. Systém obsahuje úpravy zaokrouhlování v kase u plateb hotově či kartou.

Varianta dotykového rozhraní pro starší monitory s poměrem stran 3 ku 4 je ke stažení zde: http://download.instaluj.cz/podnikani-kancelar/ucetni-programy/abelec/abelecsetup-old.exe


 
 
 
 
 
Detail produktu ABELEC
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 58.12
Omezeník otestování na 2 měsíce
Výrobce   (vše od výrobce)ABELEC
Stránka produktuhttp://abelec.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem90
Hodnocení Instaluj.cz52
Hodnocení uživatelé
0 (2 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 2 / + 0) 
Operační systém
Windows XP/2003/Vista/7/8/10
Velikost souboru16,02 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download ABELEC
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2022 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama