[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuABELEC

ABELEC 58.12

 CZ    TIP   

 
Pokladní systém pro Windows
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 ABELEC

Systém ABELEC.cz je propracovaná a mnoha lety odzkoušená vylepšená koncepce pokladního systému s EET, obsahující velmi dobře navržené dotykové rozhranní, prodejnu podporující čtečky EAN kódů, restauraci, stoly, žide, účty, bloky, prodeje přes EET, i prodeje mimo EET, platby kartou i hotově, neomezený počet skladů, váhové i klasické inventury, zrcadla, statistiky, vzdálený náhled tržeb, složené výrobky, receptury i rozlévané nápoje, navíc oproti ostatním pokladním systémům i účetnictví, fakturaci s EET a související sestavy včetně kontrolního hlášení.

Lze použít jak v restauraci či pizzerii včetně rozvozu a přepočtu DPH, tak v prodejně, trafice, večerce, drogerii či elektru. Předchozí generaci systému využívá též několik velkých samoobsluh s tisíci dokladů denně, samozřejmě se čtečkami čárových kódů.

Systém zvládne i velké a náročné provozy. V systému je obsaženo úplně vše, co se ukázalo jako užitečné za uplynulé dvě dekády, podpora většiny existujícího HW, pokladních tiskáren, zákaznických displejů i čteček EAN či zákaznických VIP karet.

Systém je určen pro Win 10, ale podporuje jako jedna z mála aplikací bezproblémově i Win XP a má naprosto minimální nároky na počítač při příjemné kvalitě obsluhy a rychle pracujícím systému. ABELEC.cz lze provozovat na novém HW (notebooky, tablety, PC s Win10) stejně jako na starém stroji s Win XP při maximální rychlosti systému a bezproblémovém provozu. Data jsou zrcadlena, systém je řešen jako zcela bezúdržbový, což bylo za desítky let provozu bezpečně prověřeno.

Zálohovat lze na flash či e-mail, systém obsahuje automatické zálohy 7 dní zpět. Obsluhu pokladny či dotykového rozhraní ABELEC.cz zvládne bez problémů i student či brigádnice nebo důchodkyně, minimální znalost problematiky je vhodná případně pro sklady a účetnictví. Přístupy do systému a modulů programu jsou samozřejmě rozlišeny právy obsluhy, každá operace se protokoluje. Admin (majitel) má k dispozici logy a uzávěrky a to včetně historie oprávněných přístupů do systému i pokusů o přístup. Admin může dohledat jakoukoliv operaci, čas a obsluhu. Je využíváno šifrování. Po prvním startu je přihlášena obsluha s právy administrátora.

Instrukce k nastavení EET a postup načtení certifikátu EET jsou na stránkách ABELEC.cz včetně videonávodů. Systém vám na plochu umístí dvě ikony s aktivními verzemi a to jak pro KASU tak pro SKLADY. Systém obsahuje úpravy zaokrouhlování v kase u plateb hotově či kartou.

Varianta dotykového rozhraní pro starší monitory s poměrem stran 3 ku 4 je ke stažení zde: http://download.instaluj.cz/podnikani-kancelar/ucetni-programy/abelec/abelecsetup-old.exe


 
 
 
 
 
Detail produktu ABELEC
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 58.12
Omezeník otestování na 2 měsíce
Výrobce   (vše od výrobce)ABELEC
Stránka produktuhttp://abelec.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem165
Hodnocení Instaluj.cz59
Hodnocení uživatelé
3.9 (9 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 2 / + 7) 
AVG a NOD32Kontrola dne 23.05.2023, soubor je bezpečný
Operační systém
Windows XP/2003/Vista/7/8/10
Velikost souboru16,02 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download ABELEC
  
 

reklama

NEJSTAHOVANĚJŠÍ

1.FAKT  CZ 989
2.AdmWinDE  CZ 294
3.AdmWinPU  CZ 184
4.Program Autoservis + AdmWinDE  CZ 149
5.Faktury  CZ 103
6.Hotelový systém HotelWin  CZ 92
7.Program Autoservis + AdmWinPU  CZ 91
8.ProFact  CZ 75
9.2HCS Fakturace  CZ 67
10.Pokladna a Sklad  CZ 39
11.Bar & Restaurace  CZ 34
12.Podnikatelský systém PROFIT  CZ 31
13.Fakturačka  CZ 28
14.Sklad, skladová evidence WalSoft  CZ 26
15.AUTOPLAN Kniha jízd  CZ 25
16.POHODA START  CZ 22
17.Fakturace WalSoft, faktury, dodací listy  CZ 21
18.FAKTURKA Start  CZ 21
19.EKONOM účetní a evidenční systém  CZ 20
20.ProFactFree  CZ 18

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama