kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

Syslík PX

Syslík PX 4.40a

 CZ    TIP   

 
Vedení personální agendy a výpočet mezd
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Syslík PX pomocí akcelerátoru
 

 Syslík PX

Je vhodný jak pro zcela maličké firmy o několika zaměstnancích, tak pro velké firmy s tisíci zaměstnanci. Byl napsán v jazyce Delphi a používá databázove tabulky Paradox. Program byl tvořen přímo pro 32 bitové prostředí Windows. Má tak široké pole na další rozvoj a doplňování dalších funkcí.

Program počítá mzdu tarifní, hodinovou, podílovou, úkolovou a další složky mezd jako jsou náhrady (dovolená, svátky, vojenské cvičení atd.), rovněž počítá všechny složky mzdy, odměny, ostatní osobní náhrady, nemocenskou, přesčasy, příplatky, daně, sociální a zdravotní pojištění, spoření, půjčky, exekuce, další srážky, v programu je možné použít všechny možnéh způsoby zdanění. Výpočet je interaktivní, takže ihned po zadání např.dovolené vidíte na obrazovce výsledek. Docházka se zadává jednoduše pomocí grafického kalendáře.

Program tiskne výplatnice, pásky, rekapitulace, přehledy spoření, půjček, hromadné příkazy k úhradě, mzdové, evidenční a zápočtové listy, potvrzení o vyplacené mzdě a sražené dani, statistické výkazy a několik desítek dalších tisků. Uživatelsky si můžete vytvořit další libovolné tisky.

Program mohou používat i rozpočtové a příspěvkové organizace, obsahuje tabulku platových tarifů, hlídání platových postupů, tisk statistických výkazů (pro školství, zdravotnictví atd), výpočet dalšího platu a mnoho dalších funkcí.

Program je díky speciálnímu systému atributů přizpůsobitelný téměř každému podniku. Také mnohé tisky (pásky, mzdové listy, ...) je možno přizpůsobit vašim požadavkům.

 
 
 
 
 
Detail produktu Syslík PX
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 4.40a
Výrobce   (vše od výrobce)CSH spol. s r.o.
Stránka produktuhttp://www.csh.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden3
Stažení celkem1 867
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows Vista/7/8
Velikost souboru25,55 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Syslík PX
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace