[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Seznam Premium: bez reklam a s korunkou KE STAŽENÍ

Seznam.cz se pustil do monetizace značky Seznam Premium. Ta bude reprezentovat prémiové užívání služeb Seznamu. Aktuálně se to rovná sledování videoobsahu bez reklam na hlavní straně Seznamu a portálech Televizeseznam.cz, Seznam Zprávy, Novinky.cz, Super.cz a Sport.cz - a prémiovému označení profilu uživatele korunkou. Co bude následovat?

 

Seznam Premium: bez reklam a s korunkou (Zdroj: Seznam.cz)

„Existuje skupina uživatelů internetu, kterou obtěžuje nebo rozptyluje videoreklama. A přesně na ně míří náš nový produkt Seznam Premium. Za méně než 29 Kč měsíčně totiž budou moci sledovat videa na všech našich službách bez reklamních spotů. Služba bude dostupná na všech typech zařízení, tedy jak na stolních počítačích, tabletech, tak na mobilních telefonech a chytrých televizorech, které podporují Seznam.cz přihlášení,“

představuje Seznam Premium Igor Kalaš, šéf Business Developmentu Seznam.cz.

Absence reklam ve videosíti Seznamu

Absence reklam ve videí by se měla vztahovat na hlavní stranu Seznamu a další obsahové portály. Seznam Premium jmenovitě zmiňuje portály Televizeseznam.cz, Seznam Zprávy, Novinky.cz, Super.cz a Sport.cz. Z logiky věci by se snad měla vztahovat i na aplikaci Pohádky, případně i na videa na webech ProŽeny.cz a Garáž.cz.

Označení členství korunkou

Vynechání z reklamního cílení nebude jedinou výhodou členů Seznam Premium. Ti, kteří si potrpí na exkluzivní označování své osoby. Profil každého předplatitele se bude zobrazovat s motivem korunky, a stejně tak bude označený i v diskuzích pod články, upřesňuje Aneta Kapuciánová z PR týmu Seznamu.

O tom, zda a jak se budou výhody prémiového členství množit, se Seznam nešíří. Kalaš zároveň říká, že vlastní obsah Seznam nechce zpoplatňovat: Vlastní obsah budeme lidem pořád nabízet zadarmo. Na tom se nic nemění.

Cena Seznam Premium

Předplatné Seznam nabízí v podobě platby za roční členství ve výši 339 Kč, což se necelým 29 Kč měsíčně. K objednání Seznam Premium je třeba mít účet u Seznamu, prostřednictvím kterého se uživatel přihlásí ke službám, jejichž videoobsah může konzumovat bez reklam. Objednávka fakticky předpokládá i minimální věk uživatele 15 let, potřebný pro platby na internetu. Podmínky Seznam Premium ještě upřesňují, že účet není možné převést na jinou osobu nebo s někým sdílet. Jinak je Seznam Premium dostupné kdekoliv a kdykoliv.

Předplatné 29 Kč/měsíc je relativně nižší než u srovnatelných služeb. Na druhou stranu se ovšem vztahuje na relativně omezený okruh obsahu, který uživatel konzumuje.

Bavte se královsky bez reklam, zní nabídka Seznam Premium v mobilních appkách (Zdroj: Seznam.cz)

Jak zprovoznit Seznam Premium?

Službu je možné si zřídit prostřednictvím uživatelského profilu na Seznam.cz či skrze nákup v mobilních aplikacích Seznam.cz (Android, iOS) a Televize Seznam (Android, iOS), upřesňuje Kapuciánová. V mobilních appkách se zobrazuje nabídky Videa bez reklam? a Sledujte videa bez reklam, které po kliknutí na Zjistit více směřují k platbě za Seznam Premium prostřednictvím příslušného aplikačního obchodu.

Navigujte Seznam Profil - Seznam Premium - odklikněte Chci videa bez reklam a zaplaťte přes platební bránu (Zdroj: Seznam.cz)

Jak zprovoznit Seznam Premium na webu?

  1. Přihlaste se k Seznam Profilu;
  2. zamiřte do složky Seznam Premium;
  3. odklikněte nabídku Chci videa bez reklam;
  4. odsouhlaste nabídku předplatného na 12 měsíců za 339 CZK odkliknutím Pokračovat k platbě;
  5. zaplaťte prostřednictvím platební brány.

Všechny benefity jsou dostupné, jakmile uživatel službu uhradí a přihlásí se na svůj seznamácký účet, dodává Kapuciánová.

Celou nabídku Seznam Premium najdete na subdoméně Seznamu premium.seznam.cz, na kterou přesměrovává i dříve zakoupená doména seznampremium.cz.

Zdroje

  • Blog Seznam.cz: Seznam.cz spouští službu Seznam Premium, která uživatelům přinese videoobsah bez reklamních spotů
  • Seznam Premium
  • Google Play
  • App Store – Apple (CZ)

 

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Software za pár korun? Často výhra jenom na první pohled

Na rozdíl třeba od značkového oblečení neoriginální software pouhým pohledem často nerozpoznáte. Nepříjemně překvapit vás ale může i dlouho potom, co jej poprvé rozbalíte. ...

Wedos čelil 300 Gbps DDoS

b/s (v anglické verzi bps) je jednotka přenosové rychlosti a znamená bit za sekundu. Kilobit je tisíc bitů, Megabit milión bitů. A gigabit miliarda bitů. Útok o objemech přes 300 miliard bitů za sekundu zamířil na služby a síťové prostředky Wedos, a stal se tak...

Hledat karty přidává Nedávno zavřené karty

Vývojáři Google Chrome si stále pohrávají s fičurkou Hledat karty, která nejen umožňuje hledat mezi otevřenými panely prohlížeče, ale také je svisle zobrazit jejich reprezentanty. Nově mezi zobrazené položky přidávají i kategorii Nedávno...

Mozilla uvolnila lokální překladač Bergamot

Mozilla už delší dobu vyvíjí pro Firefox lokální překladač Bergamot, na jehož práci se nepodílí žádné cloudové překladače, ani jiné online služby. Tento offline překladač už dostal rozšíření pro Firefox, dostupné na...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama