[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

aTube Catcher - stahujte a převádějte multimediální soubory KE STAŽENÍ

V dnešní době se snad každý podívá alespoň jednou denně na server YouTube, kde je doslova a do písmene nespočet různých videí, návodů, ale také filmů a hudebních klipů. Dnes na YouTube naleznete prakticky všechno, na co si vzpomenete. Mnoho z vás si chce také nějaké videa, které jsou online na YouTube stáhnout i k sobě na disk vašeho počítače.

 

Dříve se jednalo prakticky o skoro nadlidský úkol, nicméně doba hodně technologicky pokročila a vy si můžete nyní stáhnout program s názvem aTube Catcher, což je velice jednoduchý, ale na druhou stranu dokonalý program, který dokáže během několika málo vteřin stáhnout požadované video ze serveru YouTube přímo k vám na disk vašeho počítače.
 
Podle všeho je server YouTube tím nejoblíbenějším serverem pro sledování a sdílení videa mezi širokou masu uživatelů, což je díky několika milionové základě asi to nejlepší, co si může daný člověk přát. Pokud chcete nějakým způsobem zaujmout širokou veřejnost a prakticky úplně zadarmo, nejlepší je natočit video, které umístíte právě na YouTube.
 
Pokud se vám tedy nějaké video, zajímavý návod, nebo i skvělý klid vaši oblíbené kapely líbí, nejlepší je si ho stáhnout přímo do svého počítače. Pomocí programu aTube Catcher se jedná o velice snadnou věc.
 
Stačí vám k tomu prakticky jenom odkaz na video přímo z webového prohlížeče, kde se na video díváte. Pokud tuto URL zkopírujete z vašeho prohlížeče a vložíte ji do aplikace aTube Catcher, rovnou ji můžete uložit hned v několika nabízených formátech. Následně stačí pouze kliknout na příslušné tlačítko, které vám celý videoklip v požadovaném a vybraném formátu a také kvalitně rychle stáhne na disk vašeho počítače.
 
Program aTube Catcher je tedy dokonalý a jednoduchý pro stahování různých videí, klipů, návodů a dalších věcí, které se právě na serveru YouTube nacházejí.

 

Ondřej Vomočil, 07.04.2014 13:16

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama