[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

Hotel & Penzion

Hotel & Penzion 2.2 p1.23

 CZ    TIP   

 
Vedení zákaznických účtů, pokladny a centrální správa hotelu, penzionu
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

Hotel & Penzion je systém, který vede kompletně zákaznické účty, pokladnu a centrální správu hotelu, nebo penzionu. K dispozici máte nejen správu rezervací (kompetní rezervační systém, včetně plánovače vytížení pokojů), ale i funkce spolupráce. Spolupráce slouží pro vzájemnou komunikaci mezi jednotlivými personálními vrstvami firmy.

Nově byla do systému integrována podpora systému Pokladníček, který je poskytován bezplatně k licenci hotelu na první rok. Můžete tak vystavovat účet hostům. Vše s plnou podporou elektronické evidence tržeb (EET).

Z recepce je tak možno kdykoliv zadat pokyn k úklidu, údržbě, nebo odstavení pokoje. Stejně tak je možno z recepce zadávat pokyny personálu restaurace apod. Systém je přehledný, navržen je tak, aby ovládání bylo co možná nejvíce intuitívní. Systém podporuje ovládání dotykovou obrazovkou, komunikuje s Vámi i zvukem (hlasová syntéza, navigace v češtině). Je možno použít tiskové výstupy na klasické, pokladní i fiskální tiskárně. Kdykoliv máte k dispozici grafický přehled stavu pokojů s jejich rozmístěním v budově.

Stav je vždy aktuální a je barevně rozlišen. V případě že se stav změní, je ihned stav vidět. Okno s aktuálním přehledem je možno dokovat i na druhé obrazovce, máte-li k dispozici víceobrazovkový režim provozu (stačí na to jediné PC se dvěma monitory). Přehled je tak nezávisle zobrazen i v okamžik, kdy na druhé obrazovce pracujete s jinými částmi aplikace, nebo i s jinými aplikacemi PC. Systém plně spolupracuje s programem Bar & Restaurace, který je rovněž z naší produkce (oba systémy si umějí sdílet výstupní data, máte tak na recepci kdykoliv k dispozici i účet hosta v restauraci apod.). Servisní údržba hotelů (technická správa budovy) a úklidová četa má k dispozici vlastní program s informacemi o požadavcích, zadaných z recepce.

Při uzavření pokoje se automaticky zadává pokoj k úklidu, v případě nahlášené poruchy i k údržbě. K tomuto účelu je možný tisk kartiček pro personál s pokyny (např. seznam pokojů k úklidu). Z hlavní aplikace je možné sledovat i kamery rozmístěné po objektu i mimo něj. Pro tento účel je k dispozici i oddělená aplikace sloužící bezpečnostní službě. Je rovněž možné objednat TAXI stisknutím jediného tlačítka. Propojení s domluvenou taxislužbou je individuální. Dají se použít komunikační kanály ve formě WWW (je automaticky vyplněn formulář), SMS (systém odešle SMS na číslo taxislužby v přednastavené podobě), telefonicky (je vytočeno telefonní číslo propojené s Vaším stolním telefonem, případně je užita hlasová syntéza) nebo ve formě e-mailu. Možností je opravdu spousta.

 
 
 
 
 
Detail produktu Hotel & Penzion
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2.2 p1.23
Omezení15 minut provozu na jedno spuštění, blokace některých funkcí
Výrobce   (vše od výrobce)Radek Hemelík
Stránka produktuhttp://www.mysoft.cz
Podporovaný jazykČesky, Anglicky
Datum vydání
Stažení za týden9
Stažení celkem7 584
Hodnocení Instaluj.cz51
Hodnocení uživatelé
5 (1 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Operační systém
Windows XP/2003/Vista/7/8/10
Velikost souboru37,54 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguraceAdobe Acrobat Reader
Oznámit novou verzi mailem
 
download Hotel & Penzion
  
 

reklama

NEJSTAHOVANĚJŠÍ

1.FAKT  CZ 668
2.AdmWinDE  CZ 227
3.Program Autoservis + AdmWinDE  CZ 150
4.AdmWinPU  CZ 148
5.Faktury  CZ 121
6.Hotelový systém HotelWin  CZ 91
7.Program Autoservis + AdmWinPU  CZ 88
8.ProFact  CZ 83
9.2HCS Fakturace  CZ 52
10.Money S3  CZ 38
11.Bar & Restaurace  CZ 36
12.Podnikatelský systém PROFIT  CZ 36
13.EKONOM účetní a evidenční systém  CZ 31
14.POHODA START  CZ 30
15.AUTOPLAN Kniha jízd  CZ 28
16.Sklad, skladová evidence WalSoft  CZ 26
17.Fakturačka  CZ 24
18.FAKTURKA Start  CZ 23
19.AUTOPLAN Cestovní příkazy  CZ 22
20.ABRA FlexiBee  CZ 22

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama