[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

Faktury datales

Faktury datales 1.7

 CZ    ZDARMA   

 
Vystavování faktur, daňových dokladů a cenových nabídek
 

 

Stáhnout zdarma

 

 Faktury datales

Faktury datales je program vytvořen pro vystavování faktur, daňových dokladů, cenových nabídek apod. Program je velmi jednoduchý a přehledný. Popis programu ve formátu nápovědy CHM je součástí programu. Vytvořené faktury se ukládají jako obyčejný textový formát v samostatném souboru do adresáře pojmenovaného letopočtem zvoleného období. Program je u uživatelů velmi oblíbený pro jednoduchost ovládání a rychlost vystavování faktur. Neobsahuje číselníky, ale ty jsou nahrazeny seznamy naplňované z již vystavených faktur. Tedy žádná časově náročná a složitá příprava číselníků - po zkopírování programu do počítače je možné hned začít vystavovat faktury. Pokud uživatel nemá potřebu fakturovat velké množství položek (např. skladové položky), tak stojí tento program alespoň za vyzkoušení. Program umožňuje s určitým omezením vystavovat i Cenové nabídky. Postup je popsaný v nápovědě. Program umožňuje přímé odesílání tiskových úloh (faktury, cenové nabídky...) elektronickou poštou jako přílohy ve formátu PDF.

Program je určen pro počítače platformy Windows s nastaveným českým prostředím. Výběr jiného jazyka může způsobit nečitelnost textů nebo dokonce znemožní ukládání/načítání čísel ukládaných s oddělovacím znakem pro desetinná čísla (jako znak musí být uvedena čárka). Nastavení je možné ověřit a případně změnit v Ovládacích panelech OS Windows.

Druhé omezení spočívá v nemožnosti ukládat výslednou sumu v desetinných číslech. V případě měny euro apod. to může být závažný problém.

 

Faktury datales - vystavování faktur, cenových nabídek a dokladů MAGAZÍN

náhledJestliže podnikáte, rozhdoně postupem času budete své finance, papíry a další dokonalé věci řídit nějakým uceleným způsobem a co možná nejlépe, nejrychleji a hlavně nejsnadněji. V tuto chvíli přichází tedy přímo na řadu...

Celý článek...

 
 
 
 
Detail produktu Faktury datales
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.7
Výrobce   (vše od výrobce)datales
Stránka produktuhttp://www.datales.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem310
Hodnocení Instaluj.cz41
Hodnocení uživatelé
5 (1 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 18.09.2019, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows XP/2003/Vista/7/8
Velikost souboru2,20 MB
Instalacene
Odinstalacene
Oznámit novou verzi mailem
 
download Faktury datales
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world