stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

EPV

EPV 2010 - Daňová evidence

 ZDARMA   

 
Evidence příjmů a výdajů, fakturace, sklady
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení EPV manažerem stahování
 

EPV 2010 - Daňová evidence
Evidence příjmů a výdajů pokladna, banka , Sklady, Majetek, Fakturace, Zápočty

Umožňuje evidovat různé typy dokladů pro neomezené množství účetních jednotek (OSVČ).
Celou aplikaci je možno bez omezení provozovat síťově.

Stručný přehled: evidence příjmů a výdajů (daňových i nedaňových), fakturace, knihy pohledávek a závazků, nepeněžní příjmy a výdaje - možnost vizuálně sestavit vydané i přijaté zápočty s automatickou kontrolou částek a sestavením zápočtové smlouvy, evidence majetku, sklady a skladové položky, sestavy DPH automaticky generované z dat, možnost využití oficiálních formulářů FÚ, VZP, OSSZ aj. s přímým napojením na data, možnost vedení více pokladen a účtů s různými měnami, adresář firem, partnerů a další nutné číselníky. Součástí je i dopravní účetnictví, které umožňuje evidenci vozidel, knih jízd, cestovních příkazů a obsahuje funkce jako generátor knihy jízd nebo nastavení stavu tachometru vozidla.

K tomu navíc možnost změnit DIČ na EuroDIČ a např. hlídat přepnutí na drahé telefonní připojení - obrana proti dialerům, nový systém vyhledávání, nabízející komplexní využití všech dostupných komponent, usnadňujících zadání podmínek hledání, zajímavou službou je oboustranná výčetka - buď provádíte kontrolu pokladny dle bankovek a mincí, nebo rozpočítání částky, dle dostupných bankovek a mincí, kontrola na existenci evropského DIČ - VAT a další speciální funkce jako je přečíslování dokladů, daňový kalendář, kurzovní lístek a např. kontrola rodných čísel.

Součástí aplikace jsou tisky základních sestav a formulářů. Další budou přibývat i v neplacené verzi. Aktualizovaný souhrn vlastností najdete na www.borkovec.com/historie/EPVaEMS.txt. Placená verze EPVdeskTOP se liší od free verze možností využívat updaty, tzn. úpravy a rozšíření možností programu.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu EPV
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 2010 - Daňová evidence
Výrobce   (vše od výrobce)Roman Borkovec Software
Stránka produktuhttp://www.borkovec.com
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem406
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 09.10.2017, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows XP/Vista/7/8
Velikost souboru4,77 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download EPV
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace