stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Word Manager

 CZ    TIP   

 
... i Vaše slovní zásoba potřebuje svého manažera!
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Word Manager manažerem stahování
 

Manažer
Word Manager je komplexní výukový program, který se bude starat o Vaši slovní zásobu, bude ji rozšiřovat a upevňovat, bude vědět, která slova Vám dělají problémy a vést evidenci těch, která již umíte. Sportovci, herci, hudební skupiny mají svého manažera. I Vaše slovní zásoba ho potřebuje.

Zkoušení
Word Manager nabízí inteligentní zkoušení slovíček mnoha různými způsoby, které si uživatel sám nastaví. Program si pamatuje (i dlouhodobě) slova, ve kterých chybujete a která už znáte, a dle potřeby je zařazuje do zkoušení. Samozřejmostí je podpora synonym, nepravidelná slovesa, možnost vytváření vlastních okruhů a zadávání svých slovíček.

Slovník
Součástí systému Word Manager je multimediální překladový a výkladový slovník obsahující již téměř 13000 hesel, přes 2000 ilustrací, tisíce nahrávek slovní zásoby. Díky tomu program nabízí zkoušení slov dle obrázků, diktáty apod. Word Manager si stahuje nová a opravená hesla přímo z internetu, proto je jeho slovník stále aktuální.

Hry
Word manager obsahuje několik her pro zpestření výuky slovíček. Nechybí zde křížovky, oběšenec či desková hra se slovíčky. Učení nikdy nebylo zábavnější a efektivnější.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Word Manager
Licencezdarma k vyzkoušení
Omezenídemo
Výrobce   (vše od výrobce)Vitware
Stránka produktuhttp://www.vitware.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem2 547
Hodnocení Instaluj.cz
55
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 1 / + 4) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 09.10.2017, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows XP/Vista/7/8
Velikost souboru18,51 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Word Manager
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace