[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Vzdělávání >> Výuka jazyků >> TS Angličtina hrou I
 
 

zpět na výpis

ikona programuTS Angličtina hrou I

 CZ    TIP   

 
Angličtina pro 1. stupeň ZŠ
 

 

Stáhnout zdarma

 

 TS Angličtina hrou I

TS Angličtina hrou I je prvním dílem nové řady multimediálních interaktivních výukových titulů určených pro zábavnou a efektivní výuku angličtiny na prvním stupni ZŠ. Svým pojetím je mimořádně vhodný i pro žáky speciálních škol.

Své využití najde nejen při práci v počítačových učebnách, ale je velmi vhodný i pro každodenní využití v prezentační výuce s využitím projektoru a interaktivní tabule.

Tituly této řady jsou multiplatformní, je tedy možné je používat nejen na počítačích s operačním systémem Windows, ale i Linux nebo Mac OS 9 a X (Apple).

S tímto titulem se děti velmi rychle naučí svá první anglická slova. Rozsah slovní zásoby odpovídá přibližně prvnímu roku výuky na školách. Slovíčka byla vybrána i s ohledem na jejich výskyt v nejpoužívanějších školních učebnicích. Vše na CD je kompletně ozvučeno a namluveno rodilými mluvčími. Zadání úkolů, pokyny a překlady jsou, vzhledem k věku dětí, namluveny česky. Srozumitelné a vtipné ilustrace napomáhají k rychlému a trvalému zapamatování anglických slov.

Výuková část obsahuje interaktivně zpracovaná témata z dětem blízkých oblastí (pozdravy, čísla, barvy, rodina, hračky, škola, moje tělo, pohádkové bytosti, zvířátka, pokyny aj.). V této části se děti seznámí s výslovností i pravopisem jednotlivých slovíček. Budou také např. hledat obrázky, jejichž názvy uslyší nebo sestavovat slova z rozházených písmenek. Pod ikonkou chlapce s nápisem „Vyzkoušej se“ jsou v každé části připraveny rozmanité testovací obrazovky např. poznávání obrázků, přiřazování názvů, procvičování pravopisu, sestavování dvojic, omalovánky, popletené názvy, doplňovačky aj.

Hry obsahují celkem šest her. Obrázkové loto a Pexeso, jež je rozdělené do několika kategorií, asi není třeba blíže představovat. Ve hře Čarodějův učeň mají žáci za úkol vyzpovídat jednotlivé postavičky a najít správnou odpověď na čarodějovu otázku. Ve hře Začarovaná slova budou podle pokynů pohádkové víly hledat začarované obrázky a texty. Hra Skládání slov je zaměřena na procvičení pravopisu. Děti v ní sestavují slova z rozházených písmenek. Ve hře Hrajeme si s obrázky čeká na děti veselý klaun, podle jehož pokynů budou děti na obrázcích hledat požadované objekty.

Soutěže a testy je název další části titulu, která obsahuje 5 různých soutěží v několika variantách. Jejím cílem je formou soutěží prověřit a upevnit získané znalosti žáků. Kromě znalosti slovíček si žáci dokonale procvičí i paměť, postřeh a logické myšlení.

Obrázkový slovníček umožňuje procvičování slovní zásoby podobným způsobem jako výuková část. Slovíčka jsou však tentokrát roztříděna podle abecedy. Pod jednotlivými animovanými písmenky se nacházejí slovíčka začínající na vybrané písmenko. Ani v této části nechybí procvičení pravopisu jednotlivých slovíček.

 

 
 
 
 
 
Detail produktu TS Angličtina hrou I
Licencezdarma k vyzkoušení
Omezenídemo
Výrobce   (vše od výrobce)Terasoft
Stránka produktuhttp://www.terasoft.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden7
Stažení celkem15 535
Hodnocení Instaluj.cz534
Hodnocení uživatelé
3.1 (34 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 13 / + 21) 
AVG a NOD32Kontrola dne 23.01.2023, soubor je bezpečný
Operační systém
Windows 95/98/ME/2000/XP
Velikost souboru39,34 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download TS Angličtina hrou I
  
 

reklama

PŘEČTĚTE SI

Není lepší to zkusit se živými lektory?

- výuka angličtiny pro firmy od Tandemu pomohou vašim zaměstnancům vylepšit komunikaci. Vyzkoušejte první měsíc a uvidíte, jak se rozmluví!

- nebo nechcete firemní výuku, ale raději byste navštěvovali kurz angličtiny v Praze pro jednotlivce? JŠ Elvis zajišťuje výuku zábavnou a efektivní formou!

 

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama