[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Vzdělávání >> Výuka jazyků >> Němčina TANGRAM
 
 

zpět na výpis

ikona programuNěmčina TANGRAM

 CZ    TIP   

 
Kompletní kurz a studijní slovník Lexicon
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

Kurz používá technologii rozpoznávání řeči IBM ViaVoice a díky ní je možné nejen aplikaci, ale i řadu cvičení ovládat hlasovými povely v německém jazyku.

Při výuce můžete postupovat podle předem připraveného výukového plánu nebo podle vlastního uvážení vybírat lekce a stránky. Data kurzu jsou mezi sebou důsledně provázána, takže když děláte cvičení, můžete se jedním klepnutím myši podívat na gramatický výklad nebo související cvičení.

Klíčem k efektivnímu učení je správné načasování opakování, které nesmí přijít příliš pozdě (už si nebudeme nic pamatovat) ani příliš brzy (budeme opakovat zbytečně často). K učení německých slovíček a frází slouží metoda RE-WISE, jejímž úkolem je zachovat ve studentově paměti co nejvíce znalostí a zároveň minimalizovat počet nutných opakování.

Nezbytným prvkem výuky jazyka je nácvik správné výslovnosti. Pomocí zobrazených hlasových křivek se můžete naučit mluvit tak, aby vám rozuměli i rodilí mluvčí.

Aplikace používá nejnovější softwarové technologie. Modulární uspořádání a otevřenost systému umožňují jeho využití nejen pro jazykové vzdělávání, ale obecně pro tvorbu výukových multimediálních programů. Více na stránkách produktu.

Ozvučení hesel ve slovníku
Součástí kurzu je i ozvučený Studijní slovník. Všechny jeho funkce a data jsou již součástí instalace kurzu s jedinou výjimkou - ozvučení hesel. Zvuky jsou náročnější na velikost stahovaného souboru, proto je můžete volitelně nainstalovat zvlášť. Stahujte zde.
Upozornění: Ozvučení hesel instalujte až po stažení a instalaci kurzu.

 

Němčina TANGRAM - kompletní jazykový kurz MAGAZÍN

náhledJiž podle samotného nadpisu se dá čekat, že si v dnešní krátké recenzi společně ukážeme moderní aplikaci, díky které se můžete velice rychle a hlavně intenzivně učit německému jazyku, který je v poslední době opět hodně v oblibě a...

Celý článek...

 
 
 
 
Detail produktu Němčina TANGRAM
Licencezdarma k vyzkoušení
Výrobce   (vše od výrobce)LANGMaster.com
Stránka produktuhttp://www.langmaster.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden3
Stažení celkem17 294
Hodnocení Instaluj.cz513
Hodnocení uživatelé
3.5 (13 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 4 / + 9) 
Operační systém
Windows 2000/XP/Vista/7/8
Velikost souboru778,24 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Němčina TANGRAM
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2020 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama