stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

KelWin

 CZ    TIP   

 
Účetní software pro každého!
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení KelWin pomocí akcelerátoru
 

 KelWin

KelWin je uceleným řešením v prostředí WINDOWS, které využívá všech jeho výhod. Ekonoma firmy jistě nadchne lehkost, s jakou tento účetní software vytvoří graf prakticky z jakéhokoli průřezu ekonomikou firmy, doplní přehledné tabulky výsledků do výroční zprávy ve WORDU, zahraničnímu partnerovi vytiskne měsíční hlášení v němčině. Obchodník jistě přivítá ceník zboží včetně množstevních slev, vlastní grafiky a doprovodných textů, profesionálně vypadající fakturu s vlastním logem (pro labužníky i v barevném provedení).

Snadnost a rychlost změny třídění, nastavení filtrů, pořadí zobrazených dat, hledání konkrétního údaje je prvořadým požadavkem, stejně tak jako možnost práce v různých měnách včetně EURO ve všech zákoutích programu. Silnou stránkou je i možnost stiskem jediného tlačítka pořizovat šablony pro opakované zadávání podobných dokladů. Vkládání nových dokladů pomocí již nadefinovaných šablon je velice efektivní a pohodlné. Tyto vlastnosti zařazují účetní software Kelwin na přední pozice v žebříčku srovnávacích testů obdobných produktů.

Pro podporu síťového nasazení je program vybaven individuálním nastavením přístupových práv každého uživatele, která přiděluje pouze správce systému. Osobní vstupní klíč (tajné heslo) si může měnit každý uživatel sám. Správce může také přidávat, případně ubírat další zpracovávané firmy. Pro účetní firmy není prodejní cena závislá na počtu zpracovávaných subjektů.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu KelWin
Licencezdarma k vyzkoušení
Omezenídemo
Výrobce   (vše od výrobce)KELOC CS, s.r.o.
Stránka produktuhttp://www.keloc-software.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem195
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows 2000/XP/Vista/7/8
Velikost souboru74,99 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download KelWin
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace