kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Ekonomická agenda SQL

Ekonomická agenda SQL 3.176

 CZ    TIP   

 
Užitečné ekonomické programy
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Ekonomická agenda SQL pomocí akcelerátoru
 

Tento balík obsahuje:

Jednoduché účetvnictví
obsahuje peňažní deník, knihu DPH, knihu pohledávek a závazků, vystavování faktur, adresář firem, evidenci motorových vozidel a knihu jízd, cestovní příkazy, majetek, evidenci trvalých závazků/pohledávek, převodních příkazů, banking.


Podvojné účtovníctví
obsahuje účtovací deník, knihu DPH, knihu pohledávek a závazků, vystavování faktur, adresář firem, evidenci motorových vozidil a knihu jízd, cestovní příkazy, majetek, evidenci trvalých závazků/pohledávek, převodních příkazů, banking.


Mzdy
vedení personálních údajů zaměstnanců s jeiich mzdovými a osobními údaji, definovaní názvů volitelných složek mzdy a pravidel jejich tvorby, nastavení šablon pracovních změn a předvyplnění docházky zaměstnanců podle nich, evidence srážek zaměstnanců, výpočet průměrné hodinové mzdy na nemocenské dávky a na dovolenou, výpočet mezd, zálohy na daň, odvodů na zdravotní a sociální pojištění, sledování mzdových nákladů na střediscích a skupinách zaměstnanců, tisk sestav za vybraný měsíc, za vybrané období, tisk sestav nemocenských dávek, docházkových sestav, evidenčního listu důchodového zabezpečení, potvrzení o zaměstnání, mzdových listů a mnoho dalších, automatické zaúčtování mezd do účetnictví.


Sklad
obsahuje evidenci zboží a služeb, příjem, hotovostní a fakturační prodej, spotřebu, převodky, vystavené a přijaté objednávky, opakující se objednávky, podporu linkového skladu, kalkuláce a výrobu, evidenci ekvivalentů, širokou podporu předvolených slev a pevných cen, evidenci sériových čísel, evidenci oprav a reklamací, dělení odběratelu podle obratu s možností zařazení do tabulky slev, množství přehledných výpisů. Podporuje registrační pokladny a fisk. moduly pokladny Elcom (všechny typy)),Uniwell, Datecs, J&V Safe 2000/3000, Pegas (i s možností programování servisních nastavení, např. syst. příznaky, DPH, logo ...). Sklad pracuje způsobem FIFO.

Jednoduché ovládání programu.

 
 
 
 
 
Detail produktu Ekonomická agenda SQL
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 3.176
Výrobce   (vše od výrobce)MK-Soft, s.r.o.
Stránka produktuhttp://www.mksoft.sk
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden5
Stažení celkem922
Hodnocení Instaluj.cz
51
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Operační systémWindows 98/ME/2000/XP/Vista/7/8
Velikost souboru49,31 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Ekonomická agenda SQL
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace