[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuEagle

Eagle 9.6.2 64bit

 TIP    ZDARMA   

 
Nástroj pro návrh desek plošných spojů
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 Eagle

 

Nástroj Eagle je výkonný a pružný software pro návrh desek plošných spojů (DPS, PCB), který už 25 let nabízí vysokou funkcionalitu drahých komerčních software pro návrh plošných spojů za zlomek jejich ceny. EAGLE nabízí tři moduly: Editor schémat, Editor spojů a Autorouter, které jsou sdruženy v jednom uživatelském rozhraní. EAGLE je lehce osvojitelný, snadno použitelný a snadno zakoupitelný. Běží na Linuxu, MACu a Windows a umožňuje rozšíření funkcionality, jako simulace, 3D-vizualizace, import a export dat a definování vlastních příkazů uživatele pomocí prográmků jazyka uživatelů (ULP) které jsou částečně v Eagle integrované a dostupné přes oblasti stahování souborů.

Omezení freeware verze:

  • Použitelná plocha desky je omezena na 100 x 80 mm (4 x 3.2 palce)
  • Mohou být použity jen dvě signálové vrstvy spojů (vrchní a spodní strana)
  • Editor schématu může vytvořit schéma pouze na jednom listu.

Nové vlastnosti EAGLE Verze 7:

Autorouter - nový autorouter verze 7 rozšiřuje stávající algoritmus. Zásadní změnou je, že nový algoritmus je vícevláknový a proto umí využít výhody vícejádrových procesorů. 

Vícevláknový - to znamená, že autorouter umí běžet ve více konfiguracích současně. Uživatel si pak může vybrat nejlepší výsledek, který odpovídá jeho představě. Na počítačích s vícejádrovými porcesory každé vlákno pak vlastní svoje procesorové jádro. To optimalizuje využití hardvaru softwarem. 

TopRouter - nový autorouter obsahuje volbu použití TopRouteru. Tento proces vede k deskám s mnohem méně členitými spoji ve srovnání s předchozím algoritmem. To v důsledku přináší cenově efektivnější výrobu desek, které vyžadují méně ručních zásahů návrháře. 

Hierarchické uspořádání - tato vlastnost vychází vstříc mnoha požadavkům uživatelů na vývojový tým. Hierarchický návrh pomáhá konstruktérům organizovat složitá schémata do malých funkčních bloků, které mohou být přiděleny ke zpracování různým členům vývojového týmu. To podporuje efektivní využití a spolupráci vývojových týmů v různých oblastech velkých a složitě členěných projektů, které pak mohou být snadněji integrovány do jednoho celku. Na konci pak mohou být všechny tyto dílčí návrhy sloučeny díky nově zavedené možnosti hierarchického uspořádání. Tím také podporujeme snadnější opakované využívání již dříve navržených bloků ze starších projektů do nových. 

Změna grafického prostředí - Verze 7 také přináší modernější grafický vzhled uživatelského rozhraní. Ikony používané od počátku byly nahrazeny moderními obrázky, které lépe vystihují funkce za nimi a zlepšují orientaci uživatele v programu. Uživatel EAGLE si může vybrat mezi klasickými a novými iknonami.

 
 
 
 
 
Detail produktu Eagle
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 9.6.2 64bit
Výrobce   (vše od výrobce)CadSoft Computer
Stránka produktuhttp://www.eagle.cz/
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden222
Stažení celkem132 661
Hodnocení Instaluj.cz5356
Hodnocení uživatelé
4.4 (356 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 46 / + 310) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 03.09.2023, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows XP/Vista/7/8/10
Velikost souboru125,30 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Eagle
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama