[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

ikona programuCwdStudio

CwdStudio 1.2.9

 CZ    TIP   

 
Automatické generování a sazba křížovek a osmisměrek
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

CwdStudio je program pro automatickou tvorbu švédských a klasických křížovek a osmisměrek a jejich publikování.

Při vývoji byly využity několikaleté zkušenosti získané v průběhu života produktů Crosswords a Osmisměrky - ITPro CZ, a především byla věnována velká pozornost nedostatkům, kterými trpěly tyto předcházející programy.

CwdStudio si dává za cíl stát se nejlepším a uživatelsky nejpřívětivějším programem na křížovky a osmisměrky. Důraz je kladen na kvalitu vytvořených křížovek a osmisměrek, podle kritérií specifikovaných Českým svazem hádankářů a křížovkářů . Program je na základě zadaného rozměru, rozložení políček pro legendové výrazy a tajenku schopen vygenerovat švédskou či klasickou křížovku a bez jakýchkoli dalších potřebných úprav ji vyexportovat do externího formátu. Možné je také nastavit obtížnost křížovky. Díky omezení skupiny limitovaných výrazů se navíc nemusíte obávát, že vytvořená křížovka bude plná cizích slov či zkratek. K dispozici je také nástroj asistent návrhu, který pomocí grafických zvýraznění pomáhá při vytvoření návrhu křížovky.

Vedle švédkých a klasických křížovek umožňuje program vytvářet i osmisměrky. Stějně jako u křížovek, tak i u osmisměrek je dbáno na dodržení závazných pravidel. Programu stačí zadat pouze požadovaný rozměr osmisměrky a její tvar a automatický generátor se již o všechno ostatní postará sám. Osmisměrku o rozměru 50×50 políček splňující všechna pravidla, tak můžete mít hotovou za necelé 2 minuty. Podporováno je také zadání zvýrazněného slova. Zajímavou funkcí je možnost využití prioritního seznamu slov, díky kterému můžete vytvářet tématicky laděné osmisměrky.

Veškeré vytvořené křížovky i osmisměrky lze přímo z programu exportovat do několika rastrových (PNG, GIF, JPG, BMP) ale i vektorových formátů (PDF, SVG, EMF, WMF, EPS, PS). Pro další zpracování je k dispozici také export do formátu CSV či export do interaktivní webové stránky, která přímo umožňuje luštění.

 

CwdStudio - automatické generování a sazba křížovek a osmisměrek MAGAZÍN

náhledMáte rádi křížovky a v každé volné chvíli, nebo ve chvíli, kdy jen tak relaxujete vytáhnete nějakou velkou knížku křížovek a luštíte? Nebo místo křížovek raději vytáhnete oblíbené osmisměrky,...

Celý článek...

 
 
 
 
Detail produktu CwdStudio
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 1.2.9
Omezeníomezen rozměr křížovek a osmisměrek
Výrobce   (vše od výrobce)ITPro CZ
Stránka produktuhttps://www.cwdstudio.com
Podporovaný jazykČesky, Slovensky
Datum vydání
Stažení za týden33
Stažení celkem16 221
Hodnocení Instaluj.cz50
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
AVG a NOD32Kontrola dne 11.11.2023, soubor je bezpečný
Operační systém
Windows XP/Vista/7/8/10
Velikost souboru9,81 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguracejava
Oznámit novou verzi mailem
 
download CwdStudio
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama