[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Podnikání & Kancelář >> CAD Systémy >> Ashampoo 3D CAD Architecture
 
 

zpět na výpis
koupit

ikona programuAshampoo 3D CAD Architecture

Ashampoo 3D CAD Architecture 7.0.0

 CZ    TIP   

 
Profesionální plánovací software pro váš počítač
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

3D Ashampoo CAD Architecture je pro všechny, kteří chtějí, aby jejich vize byly realitou. Integrovaný průvodce krok za krokem vám poskytne spolehlivé výsledky. 2D a 3D pohledy vám pomohou sledovat váš projekt a zjistí chybějící části nebo části, které potřebují více práce. Ať už stavíte nebo rekonstruujete dům - předem si představte, jak bude vypadat hotový projekt!

Nová architektura Ashampoo 3D CAD Architecture podporuje načítání a úpravu a ukládání různých nových formátů 3D objektů. To vám umožní přístup k milionům 3D objektů! Jednoduše je importujte a přidejte je do svých návrhů! S podporou modelů SketchUp nebo Collada nyní můžete okamžitě používat mnoho generických a značkových modelů.

Pohodlné vstupní pomůcky vám pomohou během několika minut plánovat sofistikované fotovoltaické systémy. U systému montovaného na střechu již můžete nastavit rozvržení, vybrat moduly z katalogu objektů a jejich umístění během fáze nastavení. Program automaticky určí nastavení střechy. Po nakonfigurování bude fotovoltaická instalace přidána do vašeho plánu.

Populární plánovač povrchu byl rozšířen o prvky 3D rastrů, které vám umožňují automaticky vytvářet řádky a sloupce 3D prvků. Aplikujte 3D povrchy na jednotlivé stěny nebo na celé fasády budov. Obklady, izolace, základní desky, dřevěné panely a další s přesnými výpočty až po počet položek.

Ashampoo 3D CAD Architecture používá panel nástrojů, který seskupuje všechny funkce logicky a tématicky. Místo navigace mezi několika panely nástrojů s malými ikonami naleznete vše, co je logicky a intuitivně uspořádáno na jednom místě s vysvětlením textu. Nový rychlý přístupový panel poskytuje rychlý přístup k vašim oblíbeným funkcím a ušetří vám čas a nervy! Přirozeně se můžete vždy vrátit zpět do klasických panelů nástrojů.

 
 
 
 
 
Detail produktu Ashampoo 3D CAD Architecture
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 7.0.0
Omezení10 dní
Výrobce   (vše od výrobce)Ashampoo
Stránka produktuhttps://www.ashampoo.com
Podporovaný jazykSlovensky, Anglicky, ...
Datum vydání
Stažení za týden18
Stažení celkem7 544
Hodnocení Instaluj.cz59
Hodnocení uživatelé
5 (9 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 9) 
Operační systém
Windows 7/8/10
Velikost souboru1,31 GB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Ashampoo 3D CAD Architecture
  
Naše cena
829 vč. DPH   koupit
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2021 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama