[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Podnikání & Kancelář >> CAD Systémy >> Ashampoo 3D CAD Architecture
 
 

zpět na výpis
koupit

Ashampoo 3D CAD Architecture

Ashampoo 3D CAD Architecture 7.0.0

 CZ    TIP   

 
Profesionální plánovací software pro váš počítač
 

 

Stáhnout zdarma

Získat snadnější vyhledávání na Seznam.cz

 

3D Ashampoo CAD Architecture je pro všechny, kteří chtějí, aby jejich vize byly realitou. Integrovaný průvodce krok za krokem vám poskytne spolehlivé výsledky. 2D a 3D pohledy vám pomohou sledovat váš projekt a zjistí chybějící části nebo části, které potřebují více práce. Ať už stavíte nebo rekonstruujete dům - předem si představte, jak bude vypadat hotový projekt!

Nová architektura Ashampoo 3D CAD Architecture podporuje načítání a úpravu a ukládání různých nových formátů 3D objektů. To vám umožní přístup k milionům 3D objektů! Jednoduše je importujte a přidejte je do svých návrhů! S podporou modelů SketchUp nebo Collada nyní můžete okamžitě používat mnoho generických a značkových modelů.

Pohodlné vstupní pomůcky vám pomohou během několika minut plánovat sofistikované fotovoltaické systémy. U systému montovaného na střechu již můžete nastavit rozvržení, vybrat moduly z katalogu objektů a jejich umístění během fáze nastavení. Program automaticky určí nastavení střechy. Po nakonfigurování bude fotovoltaická instalace přidána do vašeho plánu.

Populární plánovač povrchu byl rozšířen o prvky 3D rastrů, které vám umožňují automaticky vytvářet řádky a sloupce 3D prvků. Aplikujte 3D povrchy na jednotlivé stěny nebo na celé fasády budov. Obklady, izolace, základní desky, dřevěné panely a další s přesnými výpočty až po počet položek.

Ashampoo 3D CAD Architecture používá panel nástrojů, který seskupuje všechny funkce logicky a tématicky. Místo navigace mezi několika panely nástrojů s malými ikonami naleznete vše, co je logicky a intuitivně uspořádáno na jednom místě s vysvětlením textu. Nový rychlý přístupový panel poskytuje rychlý přístup k vašim oblíbeným funkcím a ušetří vám čas a nervy! Přirozeně se můžete vždy vrátit zpět do klasických panelů nástrojů.

 
 
 
 
 
Detail produktu Ashampoo 3D CAD Architecture
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 7.0.0
Omezení10 dní
Výrobce   (vše od výrobce)Ashampoo
Stránka produktuhttps://www.ashampoo.com
Podporovaný jazykSlovensky, Anglicky, ...
Datum vydání
Stažení za týden4
Stažení celkem6 643
Hodnocení Instaluj.cz58
Hodnocení uživatelé
5 (8 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 8) 
Operační systém
Windows 7/8/10
Velikost souboru1,31 GB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Ashampoo 3D CAD Architecture
  
Naše cena
1 836 vč. DPH   koupit
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world