stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Podnikání & Kancelář >> CAD Systémy >> progeCAD Architecture
 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

progeCAD Architecture

progeCAD Architecture 2014

 TIP   

 
2D/3D software pro kreslení architektury a stavebnictví
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení progeCAD Architecture pomocí akcelerátoru
 

progeCAD Architecture je 3D a 2D architektonický software využívající DWG jako nativní formát souborů. Jeho velmi intuitivní a výkonné modelování budov Vám pomůže pracovat rychleji a snadněji ve 3D a 2D. Velmi snadný a rychlý pro uživatele AutoCADu a progeCADu se 100% kompatibilitou DWG výkresů.

progeCAD Architecture poskytuje zobrazení ve 3D nebo jen ve 2D. Umožňuje Vám plně využívat inteligentní a parametrické objekty knihoven pro kreslení budov, domů a interiérů: zdi, okna, dveře, schody, balkóny, střechy... Stačí si vybrat tvar a měnit jeho rozměry. Úprava vašeho 3D projektu je snadná. Stačí pouze poklikat na prvek jehož rozměr chcete upravit a/nebo kreslit a posunout prvek do nové pozice. Velmi snadný na naučení pro osoby bez designérského vzdělání a za mimořádně nízkou cenu jako alternativa k programu Revit nebo ArchiCAD. progeCAD Architecture je mnohem rychlejší a intuitivnější na naučení.

Snadné 3D pro inteligentní a parametrické objekty.

Podobný jako AutoCAD®: používá stejný formát a totožný vzhled.

2 programy v 1: Náš architektonický software obsahuje také všechny standardní funkce CAD prostření a proto je možné jeho použití i pro CAD výkresy stejně tak jako pro konstruování budov.

Velmi snadná a rychlá tvorba 3D designu s inteligentními parametrickými objekty a rozsáhlou knihovnou. Stačí pouze vybrat tvar objektu a zadat jeho rozměry.

Tvorba 3D schodišť a střech pomocí několika kliknutí. Získejte automaticky všechny 2D výkresy a pohledy z 3D modelu: půdorysy, pohledy, perspektivní zobrazení, průřezy... a jejich aktualizaci v reálném čase!

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu progeCAD Architecture
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2014
Výrobce   (vše od výrobce)SoliCAD
Stránka produktuhttp://solicad.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem73
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows XP/Vista/7/8
Velikost souboru285,96 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download progeCAD Architecture
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace