stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Apsi

 CZ    TIP   

 
Obchodní a účetní program
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Apsi pomocí akcelerátoru
 

Apsi je moderním nástupcem původního programu, dnes však již v prostředí windows. Vychází ze skušenosti ze svého starého dosového předchůdce , který vznikl v roce 1992 a od kterého převzal rychlost a přehlednost a přidal mnoho funkcí díky prostředí windows. Tvůrci programu se kromě implementace obecných účetních postupů zaměřili zvláště na vytvoření maximální podpory uživatele v oblasti jeho “obchodních“ aktivit. APSI Vám jako ucelený program nabízí:

Pokladní systémy vystavení a tisk paragonů, evidence a přehledy tržeb, automatické poskytování definovaných slev zákazníkům, opravy a storna paragonů, používání čárových kódů atd. Tisk na všechny typy tiskáren – paragonové, laserové, inkoustové, čárových kodů, tisk na registrační pokladnu Elcom (pro Slovensko).

Fakturace vystavení faktur, evidence plateb a přehledy, automatické poskytování definovaných slev zákazníkům, opravy a storna dokladů, používání čárových kódů, sledování plateb zákazníků

Objednávkový systém ucelený systém pro evidenci objednávek zákazníků a jejich vyřízení. Automatické sledování skladových zásob nutných pro vykrytí objednávek. Automatický návrh nákupu zboží u dodavatele. Automatické vytvoření faktury,paragonu nebo dodacího listu z objednávky. Automatická evidence elektronických (internetových) objednávek zákazníků.

Dodavatelské objednávky evidence objednávek u dodavatelů obsahuje sadu nástrojů které uživateli pomohou navrhnout nákup zboží sledováním jeho obratů, min.stavů a požadavků zákazníků.

Skladové hospodářství evidence zboží na skladech (až 999 skladů), příjem, výdej, spotřeba zboží, převody zboží mezi sklady, sledování obratů a dosahovaných zisků z prodeje zboží, definování až 10 různých typů slev a jejich přiřazení jednotlivým zákazníkům nebo skupinám zákazníků. Přímý prodej zboží paragonem či fakturou nebo systém dodací listy a následná fakturace. Podporuje práci s cizími měnami, možnost vést sklad v jakekoliv měně.

Převody mezi sklady , autoamtické odesílaní a příjem převodek mezi sklady, kontrola neodeslaných a přijatých převodek. Automatické následné odeslání při výpadku konektivity internetu.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Apsi
Licencezdarma k vyzkoušení
Omezenídemo
Výrobce   (vše od výrobce)APSI
Stránka produktuhttp://www.callus.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem120
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows 95/98/2000/XP/2003/Vista/7/8
Velikost souboru38,61 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Apsi
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace