[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuZáruky

Záruky 4.2.8

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Sledovaní expirace záruk
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 Záruky

Popis Záruky:

Program Vám určitě přijde vhod, pokud nakupujete drahé věci, například elektroniku. Program sleduje dobu zbývající do vypršení lhůty záruky a stejně tak přehledně zobrazí, jak dlouho již věc máte. Díky tomu si můžete po čase vyjet přehledný seznam životnosti položek. Záznamy lze třídit, prohledávat i přehledně tisknout. K položkám lze také přiřadit jakékoliv přílohy-soubory. Aktivováním hlídání záruk se bude program spouštět s Windows a upozorňovat na položky před koncem záruky. Program používá moderní kompaktní databázi SDF pracující s pomocí služby SQL Server Compact od Microsoftu, která je zadarmo. Lze importovat starší databáze.

V Pro verzi, kterou máte možnost si na dva měsíce vyzkoušet (poté lze pokračovat ve freeware verzi), mate k dispozici na informace k položkám záruk další kolonky, které lze libovolně pojmenovat. Nepotřebné sloupečky případně skrýt. Záznamy můžete filtrovat. Můžete spravovat více databází, nechat je automaticky zálohovat nebo synchronizovat pomocí cloudu (lokální instalace) DropBox, GoogleDrive a OneDrive. S databázovým souborem může pracovat více uživatelů na jednou. To znamená, že můžete databázi umístit třeba na server, kde k ní budou přistupovat ostatní uživatelé. Lze omezit nejenom přístup k databázi, ale také právo editovat záznamy. Pro verze obsahuje ještě editační tabulku, kde můžete upravovat záznamy hromadně jako v excelovské tabulce.

Při prvním špuštění programu je aktivní Trial verze, kterou si můžete na dva měsíce vyzkoušet, poté program sám přepne na Freeware verzi. Volbu licence najdete pod tlačítkem Registrace, kde si můžete pohodlě poslat žádost o PRO verzi.

Na začátku si můžete zvolit heslo k databázovému SDF souboru, který bude pak obsahovat vámi nadefinované databáze. S databázovým souborem může pracovat více uživatelů najednou, aktuálně editovaná databáze se pro ostatní uzamkne.

V hlavním okně uvidíte tlačítkovou lištu, pomocí které můžete začít přidávat záznamy volbou Upravit. Přepínací tlačítka Neprošlé, U konce, Prošlé, Všechny slouží k zobrazení záznamů setříděných podle doby do vypršení záruky. Tlačítkem Seřadit však můžete přepnout setřídění podle doby uplynulé od nákupu položky. Pravým kliknutím na Databáze můžete rychle mezi databázemi přepínat.

 

 

Záruky: databázová správa záručních údajů MAGAZÍN

náhledAplikace Záruky umožňuje databázovou správu záručních údajů. Mezi jinými vlastnostmi tohoto českého softwaru vynikají Automatické hlídání záruk a možnost připojení vnějšího souboru ke každé...

Celý článek...

 
 
 
 
Detail produktu Záruky
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 4.2.8
Výrobce   (vše od výrobce)pyramidak software
Stránka produktuhttp://vb.jantac.net
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden9
Stažení celkem8 382
Hodnocení Instaluj.cz41
Hodnocení uživatelé
5 (1 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 01.08.2022, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows Vista/7/8/10
Velikost souboru1,16 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguraceMicrosoft .NET Framework 4
Oznámit novou verzi mailem
 
download Záruky
  
 

reklama

NEJSTAHOVANĚJŠÍ

1.BookCAT29
2.Moto assistant  CZ 25
3.HomePack 3000  CZ 23
4.RQ Money  CZ 21
5.SoftCAT20
6.Sklad a vypůjčování učebnic  CZ 19
7.Zápočet Praxe  CZ 17
8.AceMoney17
9.Finanční manažer 2010  CZ 16
10.Knihovnička  CZ 15
11.All My Books10
12.Záruky  CZ 9
13.Book Collector8
14.Book Label  CZ 5
15.Vinotéka 2013  CZ 4
16.Sfairadora  CZ 4
17.Shark Ticker3
18.BookDB2  CZ 3
19.GnuCash3
20.JB Music Catalogue3

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2022 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama