[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Audio & Video >> Zpracování videa >> Wondershare Filmora
 
 

diskuse k programu Wondershare Filmora

Diskuse Wondershare Filmora

Diskuse s ostatními uživateli o tomto programu. Podělte se o své zkušenosti, rady a tipy jak software lépe využívat, jak jej vylepšit atp.

Vaše přezdívka
Email (nepovinné)

 Chci dostávat reakce uživatelů na email

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

 
profilové foto

Katarina · Filmora easy mode nefunguje · uživatel obdrží odpověď emailem

Zdravím, ať hledám, jak hledám, nemohu najít nikde řešení mého problému. Zkusila jsem nainstalovat free verzi filmory, zalíbila se mi funkce easy mode, ale když program spustím, neukáže se mi ona úvodní stránka, kde si můžu vybrat, zda chci vytvořit video pomocí easy mode, nebo přepnout do hlavního panelu se všemi funkcemi. Program se mi rovnou spustí v tom hlavním panelu, kde funkce easy mode není. Na YT je spoustu tutoriálů pro tuto funkci a měla by fungovat ve free trial verzi. Kdyby měl někdo nápad, co s tím, budu vděčná. Díky!

Reagovat · 21. listopad 2019 20:26

profilové foto

Rajdek · Re: Filmora easy mode nefunguje

Dobrý den, zkoušel jsem program nainstalovat na dvou počítačích a pokaždé se spustil ve Full Feature Mode nikdy ne v Easy Mode jak ukazuje popis www.iskysoft.com/filmora... prošel jsem celé menu, hledal jsem zda při instalaci jsem něco nevynechal ale nic, celé to na mě dělá dojem že Easy mode v nejnovější verzi není k dispozici a byl součástí jen starší verze programu, kterou se mi nedaří nainstalovat a vždy mě to hodí už jen do nové verze.

profilové foto

Katarina · Re: Filmora easy mode nefunguje

Taky mám ten pocit, jen jsem viděla na YT kanálu filmory, že se easy mode spustil i v té novější verzi, tak jsem tajně doufala😊 děkuji moc, že jste to vyzkoušel. Poohlednu se po jiném prográmku.

 
 
 
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama